ICF

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 31 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 31 elementów

ICF

Producent: ICF

Firma powstała we Włoszech w latach 50. i od samego początku była znana z pasji i badań: należymy do tej grupy firm, które w tamtym czasie wnosiły znaczący wkład w tworzenie i urzeczywistnianie koncepcji włoskiego designu.

Oferta produktowa zawsze była zdecydowanie innowacyjna: jako pierwsi we Włoszech wyprodukowaliśmy ściany działowe (Programma Interparete, 1965) lub ściany i systemy panelowe do przestrzeni otwartych (Brick System, 1970, 1982/3). Trend innowacji produktów naznaczył naszą przeszłość i nadal jest widoczny w naszej teraźniejszości.

Wierzymy, że projektowanie i badania to wartości korporacyjne, a nie tylko czysto formalne fakty. Jesteśmy przekonani, że kreatywność można osiągnąć nieustannie pracując nad każdym detalem, rozwiązując problemy techniczne i produkcyjne.

Jedynie w ten sposób można zamienić pomysł w coś namacalnego, w przedmiot ułatwiający wykonywanie codziennych czynności.

Produkcja

Jesteśmy przyzwyczajeni do używania w naszej produkcji bardzo różnych materiałów: odlewanego i ekstrudowanego aluminium, drewna i laminatu, skóry, tekstyliów i tapicerek. Przez lata zdobyliśmy dobre doświadczenie w zarządzaniu łańcuchem produkcyjnym. Tworzymy elementy, które muszą spełniać swoją funkcję bez pogorszenia się, ponieważ wysoka jakość gwarantuje pełną satysfakcję klienta i pozwala firmie na regularne realizowanie swoich projektów.

Jakość to dokładna kontrola nad każdym etapem, od przyjęcia towaru, który być obsługiwane przez działy produkcyjne do pakowania i dostawy. Jest to kluczowa koncepcja dla naszej organizacji, ponieważ jesteśmy przekonani, że jedynym sposobem zagwarantowania absolutnej jakości produktu końcowego jest uważne monitorowanie każdego kroku.

W rejonie Mediolanu panuje bardzo specyficzna mentalność przemysłowa, ponieważ większość z najlepszych włoskich W tym obszarze ulokowani są dostawcy, którzy gwarantują wysokie kompetencje techniczne i produkcyjne. Powierzamy im wykonanie naszych komponentów, które następnie montujemy w naszym zakładzie. Ta metoda zapewnia, że mamy całkowitą kontrolę nad jakością naszych produktów.

Ta procedura produkcyjna gwarantuje wysoki poziom elastyczności i niezwykłą zdolność dostosowania się do życzeń zarówno klienta, jak i rynku. Dzięki tej nowej koncepcji możemy zapewnić rozwiązanie na wysokim poziomie dla każdej potrzeby produkcyjnej.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek