HÅG

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów

HÅG

Producent: HÅG

HÅG projektuje krzesła, które pomagają zachować zdrowie, większą aktywność i czujność, umożliwiając bezproblemowe poruszanie całym ciałem podczas siedzenia i pracy. Rezultatem jest większa swoboda, większy komfort i lepsza wydajność. Aktywne siedzenie stanowi kręgosłup HÅG. Wszystkie krzesła posiadają unikalną technologię HÅG in Balance®. Dzięki temu całe ciało jest w ciągłym ruchu przez cały czas siedzenia. To tam obraca się krzesło, zapewniając najlepszy punkt wyjścia do ruchu. Przód siedziska odchyla się do góry, gdy pochylasz się do tyłu, w dół, gdy pochylasz się do przodu w kierunku biurka. Przechylanie się do przodu i do tyłu za pomocą nóg do kontrolowania ruchów jest łatwe. W ten sposób jesteś w ciągłym ruchu, nie zastanawiając się nad tym więcej. Ruch nóg oznacza lepsze krążenie krwi. Czujesz się bardziej komfortowo, masz więcej energii i koncentracji podczas długich dni pracy.

Wysokiej jakości krzesła zaprojektowane z myślą o trwałości Firma HÅG to wysokiej jakości krzesła zaprojektowane z myślą o trwałości. Sposób, w jaki wyglądają, czują i wpływają na Ciebie, jest na pierwszym miejscu w naszych umysłach. Wszystkie części wewnętrzne i zewnętrzne są dokładnie przemyślane. Dajemy Ci to, co najlepsze w skandynawskim designie. HÅG użytkownik przez cały proces projektowania. Poprzez szeroko zakrojone badania, badania i testy użytkowników firma uwzględnia potrzeby i preferencje użytkownika oraz je stosuje. Pomaga to firmie HÅG tworzyć krzesła, które są łatwe w użyciu i dostosowują się do każdego sposobu pracy i otoczenia. Teraz i na przyszłość. Krzesło HÅG jest zbudowane tak, aby wytrzymać stres i trwać. Dlatego wszystkie krzesła są rygorystycznie testowane i zatwierdzane zgodnie ze znanymi standardami dla różnych rynków.

HÅG Design CollaborationsHÅG współpracuje z zewnętrznymi projektantami od 1972 roku. Na początku zlecano im opracowywanie pomysłów i nowych produktów. Jednak w latach 90. zaczęła nabierać kształtów bardziej dynamiczna współpraca projektowa. Po raz pierwszy nasi projektanci byli kluczowym składnikiem podczas opracowywania pomysłów, wraz z projektantami zewnętrznymi, których zaprosiliśmy. Obecnie stało się to standardową praktyką w firmach HÅG i Flokk. Podczas każdego nowego przedsięwzięcia zawsze od samego początku przeprowadzamy burzę mózgów z zewnętrznymi projektantami. Dziś jesteśmy właścicielami wszystkich aspektów naszych projektów, co nie tylko daje nam swobodę dokonywania wszelkich niezbędnych modyfikacji, ale także pozwala nam pracować z kimkolwiek chcemy na wszystkich platformach. HÅG jest pionierem zrównoważonego rozwoju. Marka ma udokumentowane osiągnięcia w zakresie zmniejszenia zużycia energii, minimalizacji odpadów i dążenia do wytwarzania produktów z materiałów pochodzących z recyklingu, co z kolei może sprawić, że Flokk jest liderem na rynku projektowania, rozwoju i produkcji mebli do pracy w Europie. podlegać recyklingowi. Udział materiałów pochodzących z recyklingu wykorzystywanych w naszych produktach powinien wynosić średnio ponad 60%.

Historia firmyHÅG to historia innowacji i odwagi. To opowieść o niezwykłym designie i trwałej estetyce oraz o ciężko pracujących przedsiębiorcach, którzy naprawdę czuli, że sposób, w jaki pracujesz, ma ogromny wpływ na Twoje zdrowie i samopoczucie. Firma była pierwotnie niezależną firmą założoną w Oslo, gdzie dobrze radziła sobie z produkcją stalowych mebli do kuchni i szkół. W 1945 r. HÅG zaakceptował propozycję państwa sponsorowania przeprowadzki do kopalni w Røros w celu przekwalifikowania terenu i zatrudnienia okolicznych mieszkańców. Pod koniec lat 60-tych firma przekształciła produkcję w ergonomiczne krzesła biurowe. W 2007 roku HÅG dołącza do Flokk, lidera rynku w zakresie projektowania, rozwoju i produkcji mebli do pracy w Europie. Teraz około 1800 pracowników pracuje razem, aby zrealizować wizję ułatwienia Ci wszystkiego. Z pasją i oddaniem w urządzaniu miejsc pracy, ma na celu przyczynianie się do tego, aby inni realizowali swój potencjał. Misją jest odkrywanie i tworzenie projektów siedzenia, które poprawiają samopoczucie i wydajność ludzi.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek