FLAVIKER

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

FLAVIKER

Producent: Flaviker

Marka ABK Group FLAVIKER, wiodący producent pełnopłytowych płytek porcelanowych, powstała na początku lat 60. i była jedną z pionierskich firm w dzielnicy ceramicznej Sassuolo. Od zawsze odgrywała kluczową rolę w przewidywaniu trendów rynkowych i napędzaniu zmian w branży.

Dziś renomowanej zdolności marki do innowacji wraz z dbałością o środowisko naturalne łączy się z najbardziej zaawansowanym designem, aby potwierdzić jej rolę jako punktu odniesienia dla Włoskie płytki ceramiczne na całym świecie.

Kolekcje Flaviker

FLAVIKER bada świat współczesnych powierzchni, dostarczając wysokiej jakości, nowoczesne i innowacyjne produkty w coraz szerszej gamie rozmiarów i wykończeń. Każda pojedyncza kolekcja staje się wszechstronnym narzędziem w rękach projektanta, nadając charakterystyczny wygląd wnętrzom mieszkalnym oraz przestrzeniom publicznym i komercyjnym.

FLAVIKER oddaje do dyspozycji architektów i projektantów swoją wiedzę produkcyjną, dostarczając znakomite rezultaty w oparciu o unikalne połączenie doskonałości estetycznej i innowacji technologicznych. Dłuższe i łatwiejsze w użyciu formaty desek ceramicznych oraz bardzo grube panele porcelanowe do nowych systemów instalacyjnych to tylko dwa przykłady najnowszych osiągnięć w zakresie produktów, wyróżniających się w szczególności zadziwiająco realistycznymi projektami najnowocześniejszej technologii cyfrowej HD.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek