FEBAL CASA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


FEBAL CASA

Producent: Febal Casa

Febal Casa, historyczna włoska marka designu, założona w 1959 roku, towarzyszyła różnym pokoleniom konsumentów swoją produkcją i stylem, od swingujących lat sześćdziesiątych, ze swoją amerykańską kuchnią, symbolem racjonalizmu i stabilności ekonomicznej, aż do dnia dzisiejszego. szeroka gama kultowych produktów dedykowanych życiu codziennym, tworzonych z innowacyjnych materiałów i unikalnych rozwiązań wyposażenia wnętrz. Zaprojektowany tak, aby pasował do wszystkich innych pomieszczeń w domu.

Marka jest obecnie pozycjonowana na rynku międzynarodowym jako jedna z najważniejszych w sektorze wysokiej klasy kuchni modułowych, a przez lata jej Marka stała się symbolem niezawodności i wartości dzięki ciągłemu pragnieniu podążania śladami najlepszego włoskiego wzornictwa

wybór, który doprowadził do rozszerzenia swojej wiedzy w zakresie mebli na kolekcje dedykowane do części dziennej i sypialnej, w celu uzyskania wyjątkowego i wysoce konfigurowalnego Całkowita przestrzeń życiowa.

Febal Casa Tożsamość Febal Casa to znacznie więcej niż tylko producent mebli, przedmiotów kolekcjonerskich i akcesoriów wyposażenia wnętrz. To początek wyjątkowej podróży, która będzie Ci towarzyszyć w wyborze przyszłego domu. Emocja, którą chcemy się z Tobą podzielić, sentyment, który chcemy wyrazić we wszystkich niuansach, pomagając Ci zbudować przyjazny, ponadczasowy dom z płynną elegancją wysoce konfigurowalnego systemu umeblowania wykonanego z najwyższej jakości materiałów, które podkreślają the best in the Design.

Febal Casa Philosophy Dbałość o szczegóły, które nigdy nie są pozostawione przypadkowi, jest tym, co wyróżnia współczesny, wyrafinowany i najwyższej klasy system umeblowania i czyni różnicę. Ekskluzywna elegancja, której Febal Casa zawsze szuka w swoim stylu, wyraża się poprzez przyjęcie filozofii produkcji Total Living, w której zastosowanie wykończeń, akcesoriów i materiałów może być stosowane na wszystkich płaszczyznach i jednolicie we wszystkich produktach w kuchni, mieszkaniu i miejsca do spania, wybijając na nich niepowtarzalny i niepowtarzalny znak: własne.

Febal Casa Wyjątkowość Febal Casa Chęć nawiązania kontaktu ze wszystkimi miłośnikami wyposażenia i włoskiego designu sprawiła, że marka stworzyła szeroką gamę produktów, które mogą zagwarantować wszechstronność i skalowalność w wielu przedziałach cenowych

rozwiązania szyte na miarę i wyrafinowane moduły, wraz z dogłębną znajomością wymagań klientów, co pozwala nam oferować prawdziwe arcydzieła projektowania wnętrz, poprzez współpracę z najwyższej jakości projektantami i firmami architektonicznymi.Klienci Febal Casa Wybór Febal Casa oznacza wybór Projektu Najwyższej Jakości w przystępnej cenie, co jest możliwe dzięki usprawnionej produkcji n procesów zachodzących w jednej z największych fabryk mebli w Europie. Ponad 100 sklepów we Włoszech i 200 na całym świecie tworzy rozległą sieć dystrybucji marki, która jest wybierana nie tylko przez konsumentów końcowych, ale także przez projektantów i architektów do projektów mieszkaniowych i kontraktowych.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek