ERCOLE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


ERCOLE

Producent: Ercole

ERCOLE. HISTORIA W PRZYSZŁOŚCI.

Bezpieczeństwo z nowego punktu widzenia. Koncepcja ta inspirowała firmę Ercole przez całą jej historię, zapoczątkowaną 25 lat temu patentem na wyjątkowo wydajne drzwi pancerne odporne na kałasznikowa. Pasja do badań i rozwoju, ukierunkowana na szeroko zakrojoną analizę rynku, prowadzi do ewolucji firmy i jej kreacji, charakteryzujących się dziś doskonałą integracją designu i parametrów technicznych. do wysokich standardów rzemieślniczych, pozwalających na tworzenie unikalnych rozwiązań i pełną indywidualizację.

Prawie niewidoczna, wytrzymałość produktów Ercole stapia się z designem, często aż do zaproponowania nowych rozwiązań estetycznych obejmujących najbardziej elegancki włoski styl. Prestiżowy produkt Made in Italy, wybierany przez najbardziej wymagających klientów międzynarodowych nie tylko ze względu na doskonałość swoich drzwi i okien.

ROZWIĄZANIA ARCHITEKTONICZNE i PROJEKTOWE

ERCOLE realizuje specjalne rozwiązania architektoniczne. Dzięki doświadczeniu zdobytemu w branży drzwi pancernych projektujemy produkty o ekstremalnej nośności konstrukcyjnej, idealne również dla tych, którzy nie wymagają zabezpieczeń, ale elementów składających się na wartość projektu architektonicznego.

CONSULENZA TECNICA SPECIALIZZATA PER LA PROGETTAZIONE DI SISTEMI DI SICUREZZA .

Ercole collabora con gli studi di architettura per valutare, già dalle prime fasi di progettazione, i possibili punti vulnerabili dell'edificio e sviluppare di conseguenza un piano organico per mettere in sicurezza di qualunque tipo

relazioni dettagliate e piani d'azione per daleko fronte anche alle situazioni più delikatne. I professionalisti di settore possono inoltre contare sul servizio di consulenza tecnica offerto dai professionalisti in sicurezza di Ercole.

SPECJALISTYCZNE PORADY TECHNICZNE PRZY PROJEKTOWANIU SYSTEMÓW ZABEZPIECZAJĄCYCH

Ercole współpracuje z firmami architektonicznymi w celu oceny, od najwcześniejszych etapów projektu, ewentualnych usterek i konsekwentnie opracowujemy kompleksowy plan zabezpieczenia każdego rodzaju budynku.

Na życzenie Ercole redaguje szczegółowe raporty i plany działania, aby stawić czoła nawet najbardziej delikatnej sytuacji. Specjaliści z branży mogą również liczyć na doradztwo techniczne oferowane przez ekspertów ds. bezpieczeństwa firmy Ercole.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek