DESPLANS

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


DESPLANS

Producent: Desplans

Galeria Desplans powstała w wyniku obserwacji, że trwa produkcja wysokiej jakości, nowoczesnych rysunków architektonicznych. Dokumenty te nie są powszechnie dostępne dla szerokiej publiczności, mimo że stanowią ważną formę sztuki.

Szkice, fotografie, kolaże, plany, przekroje i modele – wszystkie ujawniają nie skończoną architekturę, ale jej abstrakcyjne i stylizowane początki .

Desplans oferuje możliwość zakupu tych dzieł sztuki w sygnowanych limitowanych edycjach.

Dla Desplans wystawienie prac tych architektów w naszej galerii to kolejny sposób na ożywienie architektury. Chcemy pokazać to, czego nigdy wcześniej nie pokazano i przybliżyć architekturę szerokiej publiczności.

Założona w 2015 roku w Paryżu i Sztokholmie firma Desplans reprezentuje dziś społeczność około dwudziestu najbardziej utalentowanych architektów w świecie nowoczesnej architektury.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek