COTTO FURNÒ

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


COTTO FURNÒ

Producent: Cotto Furnò

Fornace Furnò Agatino & Figli Snc, dziś dobrze znane pod marką "Cotto Furnò", zostało założone w 1920 roku z produkcją ręcznie robionych cegieł, dachówek i płytek podłogowych.

We wczesnych latach 70-tych w celu nadążania za rosnącym popytem branży budowlanej Spółka rozpoczęła produkcję płytek.

W połowie lat 80-tych, po udostępnieniu przemysłowych obiektów produkcyjnych, Cotto Furnò wznowiło pierwotną produkcję. Firma ponownie zaoferowała płytki z terakoty i specjalne elementy wykonane z naturalnej lokalnej gliny, co nadaje produktowi wysoki standard jakości i szlachetne faktury. zaoferować nową linię „Cotto Kwikdry”, hydrofobową, biodegradowalną obróbkę w cyklu produkcyjnym poprzez zanurzenie. Główne zalety zabiegu to głęboka i trwała ochrona przed wykwitami, znaczna oszczędność czasu podczas układania i pielęgnacji oraz późniejsze ułatwienie zabiegów pielęgnacyjnych, bez zmiany naturalnego piękna płytek.

Podstawową działalnością firmy jest obecnie maszynowa produkcja terakoty, co w połączeniu z ręczną produkcją sprawia, że marka Cotto Furno' jest synonimem jakości i doświadczenia.

Pasja i oddanie zawsze wyznaczały postęp firmy, która zawsze potrafiła patrzeć w przyszłość i wprowadzać nowe technologie, nie zapominając przy tym o ich pochodzeniu. Mając na celu satysfakcję i budowanie lojalności klientów Spółka proponuje sprzedawać nie tylko produkt wysokiej jakości, ale także całą kulturę, która stoi za tym tysiącletnim i ekologicznym produktem.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek