CAPOFERRI SERRAMENTI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


CAPOFERRI SERRAMENTI

Producent: Capoferri Serramenti

Capoferri Serramenti produkuje okna i drzwi architektoniczne. To, co zaczęło się jako warsztat stolarski rzemieślniczy, specjalizujący się w produkcji ram drewnianych, później poszerzyło się o okiennice, drzwi wewnętrzne i klatki schodowe. Dzięki współpracy z tak znakomitymi projektantami, jak Renzo Piano, Michele de Lucchi, David Chipperfield, Bohlin Cywinski Jackson i Antonio Citterio, okna i drzwi Capoferri Serramenti są używane na całym świecie, od domów po duże projekty publiczne. Każda rama okienna i drzwiowa jest wykonywana na zamówienie zgodnie ze specyfikacjami projektanta i może być całkowicie dostosowana zarówno pod względem estetycznym, jak i technicznym, gwarantując bezpieczeństwo, kontrolę światła i izolację termiczną.

Capoferri Serramenti: duże ramy okienne i okna termoizolacyjne Capoferri Serramenti proponuje linię Plathéa do przestrzeni które wymagają dużej ilości światła lub ważnych projektów, w których ramy muszą być zredukowane do minimum. Duże ramy o minimalnych profilach zapewniają wyjątkową izolację termiczną oraz odporność na wiatr i wodę. Ręczne lub zmotoryzowane otwieranie podnoszono-przesuwne jest zawsze płynne i wydajne technologicznie dzięki precyzyjnej mechanice, aż do najdrobniejszych szczegółów. Plathéa to niezwykle wydajny system o minimalistycznym designie, dostępny w wykończeniach ze stali nierdzewnej, brązu, mosiądzu i żelaza, aby dopasować się do kontekstów o wartości historycznej. Ferrofinestra gwarantuje podwyższoną izolację termiczną. Estetykę zapewniają smukłe profile, a szkło może mieć różne rozmiary, dzięki czemu Ferrofinestra to okno termoizolacyjne, które sprawdzi się w każdym kontekście, jak również w przypadku dużych elewacji. Dopracowane technologicznie detale nadały produktowi najwyższe certyfikaty UNI. Okna w całości produkowane w zakładach Capoferri są testowane, aby zagwarantować doskonałą izolację termiczną i akustyczną oraz szczelność na powietrze i wodę. Dostępne w wykonaniu ze stali malowanej, stali nierdzewnej matowej i brązu oksydowanego, wyposażone są w zawiasy i klamki ze stali nierdzewnej, które umożliwiają bezproblemowe otwieranie standardowych do bardzo dużych i ciężkich okien.

Okna Capoferri do budynków zabytkowych, rezydencji i projektów międzynarodowychNajwiększe wyzwanie dla Capoferri Serramenti ma tworzyć niestandardowe okna i drzwi do ważnych budynków historycznych lub biurowych, miejsc kultu lub domów. Przez lata marka brała udział w realizacji ważnych prac, takich jak taras panoramiczny na Triennale di Milano czy pawilon Emiratów Arabskich na Expo 2015. Okna i drzwi Capoferri osiągnęły wysoką jakość techniczną i estetyczną dzięki współpracy z międzynarodowymi architektami i projektanci. Współpraca z Bohlinem Cywinskim Jackson to jedna z najdłużej trwających współpracy marki

rozpoczęła się w 2012 roku od rezydencji w Kanadzie, której okna i drzwi termoizolacyjne zostały zaprojektowane tak, aby wytrzymać najtrudniejsze warunki środowiska górskiego. Współpraca ze słynnym Renzo Piano doprowadziła do stworzenia okien i drzwi ze stali nierdzewnej na szczycie Pinacoteca Agnelli w Lingotto w Turynie, drzwi awaryjnych dla kościoła Ojca Pio w San Giovanni Rotondo oraz okien i drzwi z brązu w Audytorium Parco della Musica w Rzymie. Capoferri Serramenti brała udział w wielu innych zamówieniach prywatnych i publicznych, od hoteli po biurowce, muzea i instalacje tymczasowe, spełniając oczekiwania klientów i projektantów, nawet w najtrudniejszych warunkach.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek