ARRMET

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 213 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 213 elementów

ARRMET

Producent: Arrmet

Armmet, historia awangardy i wizji. Pasja, Badania i Innowacja to słowa, z którymi najczęściej spotykamy się w długiej historii Arrmet.

Wyprzedzając swój czas i odwracając normalne etapy ewolucji, już w 1960 roku, w roku założenia w Gorizii we Włoszech, Arrmet używa metalu jako budulec do mebli komunalnych.

To czasy, w których dzięki pierwszym doświadczeniom gięcia rur metodą „wypełniania piaskiem” firma Arrmet produkuje małe krzesła, biurka i meble dla szkół. Są to czasy, w których jej przemysłowy charakter, żywy już od początków, pozwala firmie wejść na rynek zaopatrzenia marynarki wojennej, sektor, który już teraz docenia metal jako nowoczesny i niezawodny materiał. Triangle, obecnie światowe centrum znane z produkcji krzeseł i mebli drewnianych. W ten sposób podczas tej industrialnej eksplozji w Manzano firma zajmująca się meblami metalowymi, wspierana awangardowymi pomysłami swoich założycieli, proponuje inny produkt, oryginalny i pełen technologii, który stopniowo zyskuje rozgłos zarówno w społeczności, jak i w środowisku mieszkaniowym i mieszkaniowym. rynki hotelarskie.

Udział firmy w Salone del Mobile od pierwszej edycji jest odskocznią dla internacjonalizacji Arrmet, która staje się wiodącą firmą w Ameryce i Arabii Saudyjskiej.

Pierwsze kolekcje projektowe, zaprojektowane przez Saccardo i Sacchetto, są prezentowany w latach 70. obok największych producentów w branży, jest spełnieniem marzeń. Stąd zwielokrotnienie długości serii, sprzedaży, eksportu i optymalizacja industrializacji produktu.

Różne kierunkowe kierownictwo firmy Arrmet utrzymuje ciekawość i innowacyjność poprzez ciągłe opowiadanie zawsze czegoś nowego, produkt po produkcie, z roku na rok docierając do nowych potrzeb rynku, zawsze dbając o Estetykę, Funkcjonalność, Jakość, Badania, Ekonomię, a przede wszystkim pisanie własnej historii opartej na doświadczeniach.

Marka Area Declic, stworzona w latach 90. i będąca liderem do 2016 r. ścieżka eksperymentalna, bogata w kolory, tworzywa sztuczne, badania i technologię na wysokim poziomie. Bohaterem i bestsellerem tego okresu jest z pewnością Pocket, który do dziś, po zakończeniu swoich dwudziestych urodzin, pozostaje niezastąpionym w naszym katalogu krzesłem składanym i jednym z najlepiej zaprojektowanych produktów zajmujących niewiele miejsca.

Przejęcie marki Debi , wiodący producent krzeseł tapicerowanych na rynek kontraktowy, sięga 2012 roku. Łącząc przemysłowe zdolności produkcyjne, krawiectwo i umiejętność dostosowywania do poziomów rzemieślniczych, komplementarność Area Declic i Debi sprawia, że grupa Arrmet jest idealnym partnerem dla współczesnych projektantów.2017 dumnie powraca na główną scenę do marki ARRMET, skupiając w jednym katalogu najlepsze kolekcje stworzone od lat 90. pod markami Area Declic i Debi.

Teraz serce i pasja pozostają niezmienione, ale z większą dbałością o klientów i wymagania miejsc docelowych użytkowania. Projektujemy siedzenia i stoły, które spełniają wymagania rynku, nigdy nie zdradzając wartości, które stworzyły naszą historię.

Od szkoły po wyposażenie marynarki wojennej, od wczesnych projektów metalowych krzeseł o wysokim standardzie. Od badań do ekspansji. Od eksperymentów do industrializacji, tworzymy krzesła od około 60 lat.

Arrmet ukazuje współczesną koncepcję siedzenia, mieszania rzemiosła i zaawansowanej technologicznie industrializacji, łącząc stal - motyw przewodni tradycji - różne materiały, tworząc produkty do wnętrz i na zewnątrz , trwałe i trwałe, zwracając uwagę na wymagania rynku i potrzeby projektantów, identyfikując i tworząc niepowtarzalne kolekcje. Wszystko to Arrmet, pomysły stają się krzesłami, krzesła doświadczeniem, doświadczenie zamyka w sobie skarb jakości naszych produktów.

Jakość to najlepsza inwestycja, którą wybieramy.

Wierzymy, że firmę tworzą ludzie, którzy na co dzień marzą i inwestujemy swój czas w realizację naszej wizji, odpowiadamy na zaangażowanie wszystkich z troską i szacunkiem dla otaczającego nas środowiska.

Polegamy na certyfikowanych dostawcach, wykorzystując drewno pochodzące z lasów zarządzanych prawidłowo i odpowiedzialnie zgodnie z rygorystycznymi wymogami środowiskowymi, społecznymi i ekonomicznymi standardy.

Materiały metalowe i plastikowe, nieskończenie nadające się do recyklingu, są przetwarzane w zakładach z poszanowaniem prawa ochrony środowiska, przy stale aktualizowanych i udoskonalanych technologiach zapobiegania zanieczyszczeniom.

Nawyk słuchania i odpowiadania jest dla nas podstawą wszelkich relacji z naszymi wewnętrznymi i zewnętrznymi współpracowników, bo są nieskończenie ważne i ponadczasowe to także indywidualne misje każdego z nas.

Arrmet pracuje z jakością ISO 9001 system zarządzania.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek