STÓŁ

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Niski stolik kawowy Arrmet Tool 45 Zobacz większe

Niski stolik kawowy Arrmet Tool 45

KOD: 250sd862

ID: 159816

ProjektantLucidiPevere
ProducentArrmet

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Arrmet Tool 45

Niski stolik kawowy

Opis

TOOL 45 to mały stolik kawowy z podstawą ze stali malowanej na trzech nogach. Blat (grubość 4 mm).
Obiekt przemysłowy zaprojektowany z myślą o wszystkich etapach produkcji, Tool został opracowany jako neutralny stolik okolicznościowy pasujący do każdego rodzaju krzesła. Sercem projektu LucidiPevere jest technologia cięcia laserowego 3D, która zapewnia geometryczną, niezbędną estetykę. Okrągły stół narzędziowy z trójnożną ramą jest dostępny również z marmurowym blatem.

Tagi

Armrmet, LucidiPevere, Narzędzie, Wyposażenie budynków użyteczności publicznej, Stoły i krzesła, Stoliki kawowe, Stoliki wypoczynkowe, Stolik kawowy, Stolik w salonie, Stoliki kawowe w stylu współczesnym, Stoliki kawowe metalowe, Stoliki Bistro, Stoliki do salonu, Stoliki okrągłe, Niskie stoliki kawowe, stoliki w stylu współczesnym, stoliki metalowe do salonu

Napisz opinię

Niski stolik kawowy Arrmet Tool 45

Niski stolik kawowy Arrmet Tool 45

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek