KRZESŁO DO POCZEKALNI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Krzesło tapicerowane tkaniną Arrmet Virginia XL-4L Zobacz większe

Krzesło tapicerowane tkaniną Arrmet Virginia XL-4L

KOD: 250sdarrmetvirginiaxl-4l

ID: 159818

ProducentArrmet

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Arrmet Virginia XL-4L

Krzesło tapicerowane tkaniną

Dane techniczne

52 x 56 x wys. 83 cm

Opis

Krzesło tapicerowane z wysokim oparciem i chromowaną lub lakierowaną stalową ramą na 4 nogach.

Śmiała i wygodna, miękka i rewolucyjna, Virginia to fascynujący klasyczno-współczesny destylat. Tapicerowane siedzisko, wykonane z pianki ognioodpornej, oparte jest na niezbędnej 4-nożnej ramie wykonanej ze stali lub litego drewna jesionowego.
Oparcie tapicerowane, dostępne w dwóch ósemkach jest otulające. Krzesła i hokery Virginia gwarantują wygodę, wytrzymałość i minimalną ilość miejsca.

Tagi

Arrmet, Virginia, Krzesła, Wyposażenie budynków użyteczności publicznej, Stoły i krzesła, Meble restauracyjne i kawiarniane, Krzesła dla gości, Krzesła do poczekalni, Krzesła restauracyjne, Krzesła do spotkań i poczekalni, Krzesło, Krzesło dla gości, Krzesło do poczekalni, Krzesło restauracyjne, Krzesła w stylu współczesnym , Krzesła z tkaniny, Krzesła tapicerowane, Krzesła recepcyjne, Krzesła dla gości w stylu współczesnym, Krzesła dla gości z tkaniny, Krzesła do poczekalni w stylu współczesnym, Krzesła z tkaniny do poczekalni, Krzesła do restauracji w stylu współczesnym, Krzesła do restauracji z tkaniny

Napisz opinię

Krzesło tapicerowane tkaniną Arrmet Virginia XL-4L

Krzesło tapicerowane tkaniną Arrmet Virginia XL-4L

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek