KRZESŁO BIUROWE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Obrotowy fotel biurowy z podłokietnikami Arrmet Máni Fabric AR-HO Zobacz większe

Obrotowy fotel biurowy z podłokietnikami Arrmet Máni Fabric AR-HO

KOD: 250sdarrmetmánifabricar-ho

ID: 159804

ProducentArrmet

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Arrmet Máni Fabric AR-HO

Obrotowy fotel biurowy z podłokietnikami

Dane techniczne

64 x 54 cm
Wys: 80,5 cm
Wys: 45-57 cm

Opis

Krzesło obrotowe z regulacją wysokości z podłokietnikami z podstawą 5-promieniową z polerowanego lub malowanego aluminium wyposażone w kółka. Powłoka jest tapicerowana piankami ognioodpornymi i certyfikowanymi wykładzinami na rynek kontraktowy. Oprócz wełny, treviry, aksamitu, ekoskóry i skóry naturalnej proponowanych przez firmę Arrmet istnieje możliwość obicia Máni Fabric tkaninami lub skórami dostarczonymi bezpośrednio przez klienta.

Polipropylenowy lub tapicerowany kubełek można łączyć z 16 różnymi podstawami krzeseł i stołków, dostępnymi ze stali, aluminium lub litego drewna jesionowego. Siła systemu Máni tkwi w poprzecznym zastosowaniu siedzeń, odpowiednich do wnętrz i przestrzeni hotelowych i mieszkalnych, idealnych również dla sektora społeczności, dzięki profesjonalnym akcesoriom, takim jak ramy ławek, urządzenia do zawieszania, podłokietniki, tablety i wózki do przenoszenia. Skorupę z polipropylenu można uszlachetnić stałą poduszką lub przeciwskorupą tapicerowaną tymi samymi wykończeniami co wersja Fabric. Oprócz wełny, treviry, aksamitu, ekoskóry i skóry naturalnej proponowanych przez firmę Arrmet istnieje możliwość obicia Máni Fabric tkaninami lub skórami dostarczonymi bezpośrednio przez klienta. Zabieg kataforezy do użytku na zewnątrz jest dostępny na życzenie dla plastiku 4L i plastiku AR-4L.

Tagi

arrmet, Máni Fabric, Meble biurowe, Krzesła biurowe, krzesło biurowe, Tkaniny Krzesła biurowe, Krzesła biurowe na kółkach, Krzesła biurowe obrotowe, Krzesła biurowe z podłokietnikami, Krzesła biurowe na kozłach

Napisz opinię

Obrotowy fotel biurowy z podłokietnikami Arrmet Máni Fabric AR-HO

Obrotowy fotel biurowy z podłokietnikami Arrmet Máni Fabric AR-HO

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek