KRZESŁA I HOOKERY OGRODOWE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Składane krzesło ogrodowe z podłokietnikami Arrmet Máni Plastic AR-4L Zobacz większe

Składane krzesło ogrodowe z podłokietnikami Arrmet Máni Plastic AR-4L

KOD: 250sdarrmetmániplasticar-4l

ID: 159808

ProducentArrmet

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Arrmet Máni Plastic AR-4L

Składane krzesło ogrodowe z podłokietnikami

Dane techniczne

60 x 53 cm
Wys: 80,5 cm
Wys: 45 cm

Opis

Krzesło sztaplowane z podłokietnikami do użytku wewnątrz i na zewnątrz. Rama stalowa na 4 nogach może być chromowana lub malowana. Polipropylenowa skorupa, dostępna w 7 kolorach, może być uszlachetniona stałą poduszką lub przeciwskorupą tapicerowaną certyfikowanymi pokryciami na rynek kontraktowy. Oprócz wełny, treviry, aksamitu, ekoskóry i skóry naturalnej proponowanych przez firmę Arrmet istnieje możliwość tapicerowania akcesoriów Máni Plastic tkaninami lub skórami dostarczonymi bezpośrednio przez klienta.
Máni Plastic 4L może być wyposażony w system urządzeń łączących, tablet i wózki manipulacyjne do użytku społeczności.
Zabieg kataforezy do użytku na zewnątrz jest dostępny na życzenie dla wersji z lakierowaną ramą, bez tabletu.

Polipropylenowy lub tapicerowany kubełek można łączyć z 16 różnymi podstawami krzeseł i stołków, dostępnymi ze stali, aluminium lub litego drewna jesionowego. Siła systemu Máni tkwi w poprzecznym zastosowaniu siedzeń, odpowiednich do wnętrz i przestrzeni hotelowych i mieszkalnych, idealnych również dla sektora społeczności, dzięki profesjonalnym akcesoriom, takim jak ramy ławek, urządzenia do zawieszania, podłokietniki, tablety i wózki do przenoszenia. Skorupę z polipropylenu można uszlachetnić stałą poduszką lub przeciwskorupą tapicerowaną tymi samymi wykończeniami co wersja Fabric. Oprócz wełny, treviry, aksamitu, ekoskóry i skóry naturalnej proponowanych przez firmę Arrmet istnieje możliwość obicia Máni Fabric tkaninami lub skórami dostarczonymi bezpośrednio przez klienta. Zabieg kataforezy do użytku na zewnątrz jest dostępny na życzenie dla plastiku 4L i plastiku AR-4L.

Tagi

arrmet, Máni Plastic, Meble ogrodowe, Krzesła, Wyposażenie budynków użyteczności publicznej, Stoły i krzesła, Meble do restauracji i kawiarni, Krzesła ogrodowe, Krzesła szkoleniowe, Krzesła dla gości, Krzesła do poczekalni, Krzesła restauracyjne, Sale konferencyjne i poczekalnie, krzesło, krzesło ogrodowe, krzesło szkoleniowe, krzesło dla gości, krzesło do poczekalni, krzesło restauracyjne, krzesła w stylu współczesnym, krzesła plastikowe, krzesła z polipropylenu (PP), krzesła do układania w stosy, krzesła z podłokietnikami, krzesła do recepcji, krzesła ogrodowe w stylu współczesnym, krzesła ogrodowe z tworzywa sztucznego, polipropylen (PP) Ogród Krzesła, Krzesła szkoleniowe w stylu współczesnym, Krzesła szkoleniowe z tworzywa sztucznego, Polipropylen (PP) Krzesła szkoleniowe, Krzesła szkoleniowe do układania w stos, Krzesła dla gości w stylu współczesnym, Krzesła dla gości z tworzywa sztucznego, Polipropylen (PP) Krzesła dla gości, Krzesła do poczekalni w stylu współczesnym, Krzesła plastikowe do poczekalni, Polipropylen (PP) Krzesła do poczekalni, Krzesła restauracyjne w stylu współczesnym, Plastikowe krzesła restauracyjne, Krzesła restauracyjne z polipropylenu (PP)

Napisz opinię

Składane krzesło ogrodowe z podłokietnikami Arrmet Máni Plastic AR-4L

Składane krzesło ogrodowe z podłokietnikami Arrmet Máni Plastic AR-4L

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek