ARNABOLDI INTERIORS

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów

ARNABOLDI INTERIORS

Producent: Arnaboldi Interiors

Od momentu powstania w 1966 roku, Arnaboldi Interiors produkuje drewniane meble do domów, prywatnych willi, hoteli, obsługiwanych apartamentów, butików, restauracji, sklepów i miejsc publicznych.

Nasze doświadczenie w pracy z drewnem, dla mebli na zamówienie, a także masowych produkcja umożliwia nam tworzenie szerokiej gamy produktów: szaf i garderób, kompletnych zestawów sypialnianych, regałów, boazerii, podwieszanych sufitów, kuchni, lad barowych i recepcyjnych, wyposażenia sklepów i biur, kontraktów dla hoteli , drzwi wewnętrzne, produkty z certyfikatem REI oraz portale. (od klasycznych przez nowoczesne po designerskie meble).

Firma

Nasze zaplecze produkcyjne pozwala nam na wykonanie wszystkich niezbędnych kroków w tworzeniu produktu końcowego, wszystko wewnątrz naszej firmy, z drewna cutti do polerowania i finalnego zdobienia mebli

dekoracje, które powstają przy użyciu prestiżowych materiałów i wyrafinowanego stylu, nawet z ręcznym nakładaniem złota i srebra.

Pracujemy naprawdę wszechstronnie, a także jesteśmy gotowi i potrafimy stworzyć dowolne i każdy rodzaj drzwi, w tym projekty, które wymagają wykonania na miarę i na zamówienie.

Nasza firma oferuje zespół ekspertów, który łączy zróżnicowane umiejętności zawodowe, oferując globalne konsultacje, które zaczynają się od wstępnego projektu i prowadzą do montażu na- site.

Arnaboldi Wnętrza Pałacu Prezydenckiego w Abu Dhabi

Tylko firma o tych cechach i wymaganiach może stworzyć ważne projekty, takie jak 10 dużych drzwi nowego Pałacu Prezydenckiego w Abu Dhabi (ZEA). To naprawdę ważny projekt, w ramach którego wybudowano i zaprojektowano wejście o wysokości 11,5 metra (zdjęcie na następnej stronie).

Arnaboldi Interiors ma strukturę organizacyjną opartą na elastyczności i personalizacji każdej oferty, która sama się ustala. przede wszystkim dzięki niekonwencjonalnemu kunsztowi, najlepszym materiałom i prawdziwie ekskluzywnym wykończeniom – wszystko to gwarantuje produkty, które są autentyczne „made in italy”.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek