ALPES-INOX

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów
Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów

ALPES-INOX

Producent: Alpes-Inox

Od 50 lat włoska marka Alpes Inox produkuje i sprzedaje moduły kuchenne, sprzęt AGD oraz zlewozmywaki ze stali nierdzewnej. Jest rok 1954, kiedy Nico Moretto, po pewnym czasie spędzonym jako kreślarz w dziale technicznym Smalterie Metallurgiche Venete, postanawia założyć własne laboratorium produkcyjne. Eksperymentując z wiedzą i doświadczeniem zdobytym w produkcji stali, z czasem przedsiębiorca decyduje się na produkcję wyłącznie ze stali nierdzewnej. W 1964 roku wprowadza na rynek sprzęt AGD do zabudowy, w tym metalowe zlewozmywaki, płyty grzejne, piekarniki i okapy kuchenne. Od tego momentu historia Alpes Inox łączy się z historią odnoszących sukcesy marek, które tworzyły historię projektowania i rozpowszechniały doskonałość Made in Italy na całym świecie. Produkty Alpes Inox, oprócz tego, że są gwarancją jakości wzornictwa i wysokich standardów technicznych, wyróżniają się wyjątkowym wykończeniem powierzchni. Stal nierdzewna, nieutleniający się materiał, higieniczny i odporny, jest połączona z chromoniklem 19/10, dzięki czemu uzyskuje się unikalny odcień srebrnego wykończenia, będący natychmiastowym wyrazem charakterystycznego dla marki stylu. Oferta Alpes Inox przebiega po dwóch precyzyjnych i uzupełniających się trajektoriach. Z jednej strony sprzęt AGD, z drugiej meble kuchenne, podsumowane w dwóch odrębnych kolekcjach. Ta podwójna dusza umożliwia firmie legalne zaistnienie na rynku.

Kolekcja Liberi in Cucina firmy Alpes InoxProjekt Liberi in Cucina wprowadzony w 2018 r. obejmuje serię wolnostojących kuchni ze stali nierdzewnej, które można ustawić w zależności od potrzeb . Te wolnostojące jednostki posiadają jeden niezależny element dla każdej funkcji, od mycia po przygotowywanie żywności, od gotowania po konserwację i przechowywanie. Jako przeciwwagę dla kompaktowych jednostek do użytku profesjonalnego, takich jak kuchnia wolnostojąca C190, istnieją bardziej tradycyjne i kompletne modele, takie jak kuchnia na wymiar LC310-1, zawsze ze stali nierdzewnej. Katalog oferuje również rozwiązania jednofunkcyjne, takie jak zabudowa kuchenna L190 na zlewozmywaki, wyposażona w zlewozmywak dwukomorowy o różnej wysokości oraz komorę na zmywarkę, czy płyta kuchenna 130 służąca jako półprofesjonalna strefa gotowania wykonana z pięć palników gazowych, grill elektryczny i dwie poręczne szuflady. Alpes Inox oferuje również wyspowe elementy kuchenne all inclusive bardziej zgodne z najnowszymi trendami. Przykładem jest przekąska Isola 300, która posiada obszerny blat z miejscem na przekąski, zlew, sortownię odpadów, piekarnik, zmywarkę i obracaną płytę indukcyjną

lub nawet Isola LC 280 Snack, charakteryzująca się frontem ze stali nierdzewnej i drewna oraz wyposażona w płyta indukcyjna, okap podtynkowy, zlew jednokomorowy i zmywarka. Tak jak zmienia się kuchnia, by stać się bardziej elastyczną, tak zmieniają się meble, podążając za nową, nieoczekiwaną dynamiką. Tak powstały kuchnie zewnętrzne, takie jak Outdoor 190 i Outdoor 130. Tutaj centralny korpus ze stali nierdzewnej jest umieszczony obok palników i grilla. Zawsze jest nowa szansa na eksperymentowanie i uwolnienie wyobraźni. Tak jest w przypadku Liberi in cucina Column 128 i Liberi in cucina Column 98 Piekarnik, projekt ze stali nierdzewnej z indywidualnymi wykończeniami w drewnie dębowym i laminacie.

Dzisiejsze wyposażenie, urządzenia i zlewozmywaki Alpes Inox. Dzisiejsza kolekcja wyposażenia gromadzi ofertę urządzeń Alpes Inox i umywalki. Symbolem produktu w katalogu jest z pewnością płyta kuchenna typu flip-up. Zaprojektowany przez Nico Moretto, produkt ten pozwala na maksymalną optymalizację dostępnej przestrzeni, oferując jednocześnie wszystko, co jest potrzebne do przygotowania posiłku. Najnowocześniejsza płyta Flip-Up została nagrodzona nagrodą ADI Compasso d'Oro w 1998 roku. Ciekawym rozwiązaniem są płyty Countertop, poręczne i uniwersalne, dostępne w wariantach gazowym, indukcyjnym, gazowym i indukcyjnym.

Poza ofertą kuchni i płyt, obszerny jest katalog poświęcony jednemu lub kilku zlewozmywakom. Również w tym przypadku zastosowanie stali nierdzewnej okazuje się fundamentalne nie tylko ze względu na jej stabilność i wytrzymałość, ale także ze względu na swobodę, jaką daje możliwość zabawy kształtami. Przykładem jest zlewozmywak Undermount z kratkami chromoniklowymi i żeliwnymi 19/10. Będąc dziełem do każdego rodzaju przygotowania, bez problemu zmieści się również w najnowocześniejszych i niekonwencjonalnych kuchniach. W przypadku bardziej tradycyjnych rozwiązań projektowych, które i tak są bardzo wydajne, w katalogu znajdziesz szereg zlewozmywaków jednokomorowych do zabudowy, zlewozmywaków dwukomorowych do zabudowy z ociekaczem, zlewozmywaków dwukomorowych do zabudowy z szufladą pod spodem, do sortowania odpadów. Akcesoria, takie jak deski do krojenia z polietylenu, stojaki ze stali nierdzewnej, pokrywy umywalek, noże ze stali nierdzewnej, umywalki ze stali nierdzewnej z perforowaną podstawą, miksery i sortowniki odpadów są dostępne na żądanie dla wszystkich zlewozmywaków. W ofercie Alpes Inox znajdują się urządzenia, które doskonale sprawdzają się zarówno w kuchniach domowych, jak i profesjonalnych. Okapy kuchenne, dostępne w wersji z wyciągiem i oczyszczaczem powietrza, oferują dwa rodzaje rozwiązań, nie rezygnując z solidności stali nierdzewnej. Przykładem tego produktu są okapy CFE i SEA.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek