PATRIZIA GARGANTI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 28 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 28 elementów

PATRIZIA GARGANTI

Producent: Patrizia Garganti

Z pasji 2 Florentyńczyków ponad 40 lat temu narodziło się laboratorium, które zapoczątkowało historię wielkiego sukcesu: BA.GA, dziś Patrizia Garganti.
W 1976 roku laboratorium ożywiło światła o unikalnym designie, całkowicie wymyślona i zmontowana mądrymi rękami Patrizii Garganti i jej współpracowników. Piękno i wysoka jakość produktów sprawiły, że marka dotarła do najbardziej luksusowych i ekskluzywnych miejsc na świecie. W krótkim czasie laboratorium przekształciło się w bardziej ustrukturyzowaną firmę, która jest w stanie zaangażować coraz więcej osób do zarządzania projektami na skalę globalną. Dzisiejsza nazwa firmy pochodzi od Patrizii Garganti, głównej projektantki i właścicielki, która w ostatnich latach nadała nowy, innowacyjny impuls do produkcji, mając na celu kolekcje o współczesnym wyglądzie, projektowane wspólnie ze światowej sławy projektantami, takimi jak Roberto Lazzeroni. Do tradycyjnych dołączają nowe linie: szeroka gama rozwiązań oświetleniowych, które można dostosować i odmienić w każdym szczególe.
Patrizia Garganti stawia klienta w centrum swojej pracy
z tego powodu każdy projekt jest śledzony już od pierwszych szkiców wspólnie z klientem, tworząc idealnie dopasowane rozwiązania, nawet poza proponowanymi kolekcjami. Na 3500 metrach kwadratowych florenckiej siedziby, studio projektowe firmy współpracuje z klientami i profesjonalistami z branży, aby zaspokoić wszystkie potrzeby, od tych najmniejszych, jak na jachtach, gdzie liczy się każdy milimetr, po te najbardziej okazałe. Dbałość o klienta nie kończy się na dostawie produktu, ale nawet po sprzedaży Patrizia Garganti udostępnia swój zespół, aby zagwarantować perfekcję wszystkim swoim klientom.
Zespół Patrizia Garganti to duża rodzina, w której odbywa się wymiana myśli i szkolenia jest ciągły. Każda osoba pracująca w firmie ma fundamentalne znaczenie: swoją pasją i talentem umożliwia budowanie wyjątkowych i wysokiej jakości przedmiotów. 40 pracowników Patrizii Garganti starannie i precyzyjnie projektuje, bada i obrabia surowce, to nie tylko praca, ale powołanie: projekty szyte na miarę, ręcznie szyte abażury, detale z dmuchanego szkła, starannie obrobione części metalowe, umiejętne elektryfikacja i skrupulatne pakowanie.
Dzięki temu firmie udało się osiągnąć poziom rzemiosła porównywalny z największymi markami high fashion. Nieustanne poszukiwanie nowych technik, stosowanie najlepszych materiałów i ręczna obróbka, bez procesów przemysłowych, nadają każdemu produktowi niepowtarzalną duszę i piękno, nie zaniedbując przy tym jakości.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek