SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa wisząca Patrizia Garganti Gisele Ex02 Zobacz większe

Lampa wisząca Patrizia Garganti Gisele Ex02

KOD: 250sdpatriziagargantigiseleex02

ID: 99712

Rodzaj lampyLampa wisząca
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantRoberto Lazzeroni
ProducentPatrizia Garganti
MateriałSzkło
MateriałKryształ
Kraj pochodzeniaWłochy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Patrizia Garganti Gisele

Kryształowa lampa wisząca LED

Projektant: Roberto Lazzeroni
Rodzaj: Lampa wisząca

Opis

Gisele EX02 to lampa wisząca led, wykończona satynowym mosiądzem i ciętymi kryształami.

ściemniacz wifi w zestawie
Ledstick 24VDC - 300W w zestawie
28.800 lumenów
ciepła biel kolorowe - 3000°K

Tańce Gisele. Gisele nie improwizuje swoich ruchów, studiuje je, powtarza, doskonali. Mimo że jest to najbardziej linearna lampa z całej kolekcji, to właśnie ona najlepiej odzwierciedla klasyczne bogactwo w stylu wyraźnie inspirowanym art dèco. Kryształy i chromowanie są ze sobą połączone, aby podkreślić geometryczny i złożony system składający się z elementów modułowych; równoległościany o różnych wysokościach i wymiarach, wykonane z pastylek z przezroczystych kryształów, ręcznie montowane na metalowych ramach. Główną cechą kolekcji jest bowiem, obok szlachetności jej elementów, łatwość tworzenia nowych kształtów i wymiarów dzięki powtarzalności modułu. Ogólnie rzecz biorąc, Gisele, ogólnie rozumiana jako rozwój podłużny, oferuje wiele deklinacji, jak choreografię ciał w przestrzeni. Zawsze się zmienia i zawsze intensywnie. Innowacyjny projekt, wbrew pozorom, łączący nową technologię z względami estetycznymi: cała konstrukcja jest rzeczywiście wykonana ze stali za pomocą cięcia laserowego, a światła to ściemnialne diody led. Samo mocowanie sufitowe jest zorganizowane za pomocą stalowych linek, aby umożliwić dostosowanie wysokości.

Roberto Lazzeroni

Roberto Lazzeroni - zdjęcie projektantaRoberto Lazzeroni urodził się w Pizie, mieście, w którym zdecydował się mieszkać i pracować.
Jego wykształcenie zawodowe jest wynikiem studiów – Sztuka i Architektura we Florencji.
Od początku zawsze wykazywał zainteresowanie zarówno zjawiskami świata sztuki konceptualnej, jak i radykalnym designem.
Na początku lat 80-tych zaczął interesować się projektowaniem przemysłowym i wnętrzarskim, specjalizacją, którą określa jako „fundamentalną” dla następującego podejścia do świata „produktu przemysłowego”.
Dobry znawca historii wzornictwa i związanych z nim znaków, potrafi na co dzień stosować tę wiedzę w praktyce.
Mówiąc o własnych projektach, Lazzeroni używa wyrażenia „sentymentalny projekt”; rzeczywiście łatwo, nawet niewprawnemu oku, dostrzec napięcie między przeszłością a przyszłością w tych pracach.
Ten trend jest obecnie określany jako „projekt przechodni”. Znaki przeszłości są w jakiś sposób rozpoznawalne; są one ponownie dopracowane, a rezultatem jest prawdziwe i zrównoważone napięcie między przeszłością a przyszłością.
Pochodzenie Lazzeroniego i jego sposób rozumienia designu spowodowały jego specjalizację w kierunku artystycznym.Dzisiaj prace szczególnie w „koncepcji totalnej” co kryje się za narodzinami znaku towarowego.
Po doświadczeniu z Ceccotti Collezioni, które rozpoczęło się w 1988 roku, dzisiaj Lazzeroni rozpoczął współpracę również z wieloma innymi ważnymi firmami. Wszystkie doświadczenia, w których jest bezpośrednio odpowiedzialny za każdy aspekt związany z narodzinami i rozwojem firmy.
Bardzo „dynamiczna” kariera z kilkoma precyzyjnymi kosztami, które pokazują, że Roberto Lazzeroni zawsze był zaangażowany w dwa różne kierunki: jego studia i jego zainteresowania zawodowe, które uczyniły z niego niekwestionowanego protagonistę ważnych wystaw oraz podejście do projektowania absolutnie wkomponowanego w codzienną rzeczywistość przestrzeni wnętrz.

Tagi

Patrizia Garganti, Roberto Lazzeroni, Gisele, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy wiszące, lampa wisząca, Współczesne lampy wiszące w stylu; Szklane lampy wiszące, Kryształowe lampy wiszące, Lampy wiszące LED; Lampy wiszące ze światłem pośrednim, Ręcznie robione lampy wiszące; Lampy wiszące ze ściemniaczem

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa wisząca Patrizia Garganti Gisele Ex02

Lampa wisząca Patrizia Garganti Gisele Ex02

Gisele EX02 to lampa wisząca LED, wykończenie z satynowego mosiądzu i wycięte kryształy. W zestawie ściemniacz Wi-Fi Sztyft LED 24VDC - w zestawie 300W 28.800 lumenów ciepły biały kolor - 3000°K Tańce Gisele. Gisele nie improwizuje swoich ruchów, studiuje je, powtarza, doskonali. Mimo że jest to najbardziej linearna lampa z całej kolekcji, to właśnie ona najlepiej odzwierciedla klasyczne bogactwo w stylu wyraźnie inspirowanym art dèco. Połączono ze sobą kryształy i chromowanie, aby podkreślić geometryczny i złożony system, składający się z elementów modułowych: równoległościanów o różnych wysokościach i wymiarach, wykonanych z rombu z przezroczystych kryształów, ręcznie montowanych na metalowych ramach. Główną cechą kolekcji jest bowiem, obok szlachetności jej elementów, łatwość tworzenia nowych kształtów i wymiarów dzięki powtarzalności modułu. Ogólnie rzecz biorąc, Gisele, ogólnie rozumiana jako rozwój podłużny, oferuje wiele deklinacji, jak choreografię ciał w przestrzeni. Zawsze się zmienia i zawsze intensywnie. Innowacyjny projekt, wbrew pozorom, łączący nową technologię z względami estetycznymi: cała konstrukcja jest rzeczywiście wykonana ze stali za pomocą cięcia laserowego, a światła to ściemnialne diody led. Samo mocowanie sufitowe jest zorganizowane za pomocą stalowych linek, aby umożliwić dostosowanie wysokości.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek