SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa wisząca Patrizia Garganti Chaos 01 Zobacz większe

Lampa wisząca Patrizia Garganti Chaos 01

KOD: 250sdpatriziagargantichaos01

ID: 99580

Rodzaj lampyLampa wisząca
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantPatrizia Garganti
ProducentPatrizia Garganti
MateriałSzkło dmuchane
MateriałSzkło
Kraj pochodzeniaWłochy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Patrizia Garganti Chaos

Lampa wisząca LED z dmuchanego szkła

Projektant: Patrizia Garganti
Rodzaj: Lampa wisząca

Opis

Chaos 01 to lampa wisząca z 24 diodami LED, polerowane niklowane wykończenie i sześciokątne, białe dmuchane szkło.

ściemniacz bluetooth na żądanie
24 x led cob 6 W
ciepły biały kolor - 3000°K

Spokojny chaos, elegancki i uporządkowany, który bawi się geometrią, aby nadać mu współczesności. System stylistyczny o ustrukturyzowanych tonach, w którym prawdziwą gwiazdą jest sześciokątny moduł. Jego kwadratowe linie opowiadają funkcjonalną, estetyczną i geometryczną opowieść o niejasnym męskim smaku. Sama nazwa sugeruje jej najbardziej intymną istotę: z modułu startowego można odtworzyć niezliczoną ilość nieskończonych form, stąd Chaos. Żyrandol wiszący, dostępny w polerowanym niklu, brązie, pozłacanym lub miedzianym wykończeniu, charakteryzujący się sześciokątnymi kloszami wykonanymi z przezroczystego lub incamiciato białego dmuchanego szkła. Sześciokątne abażury są również dostępne w postaci kryształów oszlifowanych. Replikowalny, modułowy i z możliwością agregowania, żyrandol można kierować zarówno w pionie, jak iw poziomie, w zależności od potrzeb funkcjonalnych. Chaos, w którym solidność podpór i zmysłowość przezroczystych brył współistnieją w harmonijnym zestawie wieloaspektowych możliwości ekspresji.

Patrizia Garganti

Patrizia Garganti - zdjęcie projektantaPatrizia Garganti urodziła się i wychowała we Florencji, mieście, które dało początek najważniejszej firmie rzemieślniczej w naszym kraju i która z pewnością wpłynęła na jej wykształcenie.
Jej pasja do projektowania zrodziła się, gdy jeszcze bardzo młoda postanawia rozpocząć z mężem mała firma oświetleniowa. Ta pasja nigdy nie przestała się rozwijać i sprawiła, że ​​PG stała się dziś punktem orientacyjnym na międzynarodowym rynku luksusowym.
Jej główną inspiracją zawsze były badania nad prostymi materiałami typowymi dla jej kraju, które zostały przekształcone w unikalną i niepowtarzalną ręczną produkcję. Od ponad 40 lat wykorzystuje swoje doświadczenie w dziedzinie oświetlenia i umiejętności rzemieślnicze do eksperymentowania, projektowania, pracy z projektantami o międzynarodowej sławie nad ich kreacjami i komponowania własnej, osobistej poetyki projektowej.

Tagi

Patrizia Garganti, chaos, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy wiszące, lampa wisząca, Współczesne lampy wiszące w stylu; Szklane lampy wiszące, Lampy wiszące ze szkła dmuchanego; Lampy wiszące LED; Lampy wiszące ze światłem pośrednim, Ręcznie robione lampy wiszące

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa wisząca Patrizia Garganti Chaos 01

Lampa wisząca Patrizia Garganti Chaos 01

Chaos 01 to lampa wisząca z 24 diodami LED, wykończeniem z polerowanego niklu i sześciokątnym, białym, dmuchanym szkłem. Ściemniacz bluetooth na żądanie 24 x led cob 6W ciepły biały kolor - 3000 °K Spokojny chaos, elegancki i uporządkowany, który bawi się geometrią, aby stać się współczesny. System stylistyczny o ustrukturyzowanych tonach, w którym prawdziwą gwiazdą jest sześciokątny moduł. Jego kwadratowe linie opowiadają funkcjonalną, estetyczną i geometryczną opowieść o niejasno męskim smaku. Sama nazwa sugeruje jej najbardziej intymną istotę: z modułu startowego można odtworzyć niezliczoną ilość nieskończonych form, stąd Chaos. Żyrandol wiszący, dostępny w polerowanym niklu, brązie, pozłacanym lub miedzianym wykończeniu, charakteryzujący się sześciokątnymi kloszami wykonanymi z przezroczystego lub incamiciato białego dmuchanego szkła. Sześciokątne abażury są również dostępne w postaci kryształów oszlifowanych. Replikowalny, modułowy i z możliwością agregowania, żyrandol można kierować zarówno w pionie, jak iw poziomie, w zależności od potrzeb funkcjonalnych. Chaos, w którym solidność podpór i zmysłowość przezroczystych brył współistnieją w harmonijnym zestawie wieloaspektowych możliwości ekspresji.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek