SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa wisząca Patrizia Garganti Dew D04 Zobacz większe

Lampa wisząca Patrizia Garganti Dew D04

KOD: 250sdD04

ID: 99315

Rodzaj lampyLampa wisząca
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantRoberto Lazzeroni
ProducentPatrizia Garganti
MateriałKryształ
MateriałSzkło
MateriałMetal
Kraj pochodzeniaWłochy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Patrizia Garganti Dew

Żyrandol z metalu i kryształu

Projektant: Roberto Lazzeroni
Rodzaj: Lampa wisząca
Kod produktu: D04

Opis

D04 to 24-punktowy żyrandol, wykończenie z satynowego mosiądzu i pozłacane detale, biała taśma skórzana, satynowe złote abażury i przezroczyste kryształowe perły.

24x
28W E14
brak w zestawie

Dew to kolekcja lamp utrzymywanych strukturalnie za pomocą pionowych elementów pokrytych ręcznie plecioną skórą, dostępna w kolorze białym, limonkowym, brzoskwiniowym, brązowym, szarym lub czarnym. Złożona ręczna manufaktura, będąca w stanie wnieść wartość dodaną do produktu i uczynić go wyjątkowym w swoim gatunku. 
Każdy uchwyt lampy jest montowany za pomocą śrub, stworzonych tak, by same stanowiły element dekoracyjny, dający kompozycyjną modułowość pozwalającą na tworzenie nieskończonych form i wymiarów. Wszechstronny w swoich możliwościach zastosowania, definiuje złożony system elementów, które można ze sobą łączyć jako żyrandol, wolnostojący lub kinkiet. Nawet z materialnego punktu widzenia dostępne są różne oferty, z kombinacjami wykończeń z polerowanego mosiądzu i satynowego złota, satynowego mosiądzu i pozłacanych detali, z brązu i polerowanego niklu, z brązu i miedzi. Oprócz abażuru kryształowego można zamówić abażury z tkaniny, dostępne w kolorze kości słoniowej, bieli lub czerni.

Roberto Lazzeroni

Roberto Lazzeroni - zdjęcie projektantaRoberto Lazzeroni urodził się w Pizie, mieście, w którym zdecydował się mieszkać i pracować.
Jego wykształcenie zawodowe jest wynikiem studiów – Sztuka i Architektura we Florencji.
Od początku zawsze wykazywał zainteresowanie zarówno zjawiskami świata sztuki konceptualnej, jak i radykalnym designem.
Na początku lat 80-tych zaczął interesować się projektowaniem przemysłowym i wnętrzarskim, specjalizacją, którą określa jako „fundamentalną” dla następującego podejścia do świata „produktu przemysłowego”.
Dobry znawca historii wzornictwa i związanych z nim znaków, potrafi na co dzień stosować tę wiedzę w praktyce.
Mówiąc o własnych projektach, Lazzeroni używa wyrażenia „sentymentalny projekt”; rzeczywiście łatwo, nawet niewprawnemu oku, dostrzec napięcie między przeszłością a przyszłością w tych pracach.
Ten trend jest obecnie określany jako „projekt przechodni”. Znaki przeszłości są w jakiś sposób rozpoznawalne; są one ponownie dopracowane, a rezultatem jest prawdziwe i zrównoważone napięcie między przeszłością a przyszłością.
Pochodzenie Lazzeroniego i jego sposób rozumienia designu spowodowały jego specjalizację w kierunku artystycznym.Dzisiaj prace szczególnie w „koncepcji totalnej” co kryje się za narodzinami znaku towarowego.
Po doświadczeniu z Ceccotti Collezioni, które rozpoczęło się w 1988 roku, dzisiaj Lazzeroni rozpoczął współpracę również z wieloma innymi ważnymi firmami. Wszystkie doświadczenia, w których jest bezpośrednio odpowiedzialny za każdy aspekt związany z narodzinami i rozwojem firmy.
Bardzo „dynamiczna” kariera z kilkoma precyzyjnymi kosztami, które pokazują, że Roberto Lazzeroni zawsze był zaangażowany w dwa różne kierunki: jego studia i jego zainteresowania zawodowe, które uczyniły z niego niekwestionowanego protagonistę ważnych wystaw oraz podejście do projektowania absolutnie wkomponowanego w codzienną rzeczywistość przestrzeni wnętrz.

Tagi

Patrizia Garganti, Roberto Lazzeroni, rosa, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy wiszące, lampa wisząca, Współczesne lampy wiszące w stylu; Metalowe lampy wiszące, Szklane lampy wiszące, Kryształowe lampy wiszące, Lampy wiszące ze światłem pośrednim, Ręcznie robione lampy wiszące; Żyrandole

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa wisząca Patrizia Garganti Dew D04

Lampa wisząca Patrizia Garganti Dew D04

D04 to 24-punktowy żyrandol, wykończenie z satynowego mosiądzu i pozłacane detale, biała taśma skórzana, satynowe złote klosze i przezroczyste kryształowe perły. 24x 28W E14 brak w zestawie Dew to kolekcja lamp utrzymywanych konstrukcyjnie za pomocą pionowych elementów pokrytych ręcznie plecioną skórą, dostępnych w kolorze białym, limonkowym, brzoskwiniowym, brązowym, szarym lub czarnym. Złożona, ręcznie wykonana manufaktura, będąca w stanie wnieść wartość dodaną do produktu i uczynić go wyjątkowym w swoim gatunku. Każdy uchwyt lampy jest montowany za pomocą śrub, stworzonych tak, aby same stały się elementem dekoracyjnym, zapewniając modułowość kompozycyjną, która pozwala tworzyć nieskończone formy i wymiary. Wszechstronny w swoich możliwościach zastosowania, definiuje złożony system elementów, które można ze sobą łączyć jako żyrandol, wolnostojący lub kinkiet. Nawet z materialnego punktu widzenia dostępne są różne oferty, z kombinacjami wykończeń z polerowanego mosiądzu i satynowego złota, satynowego mosiądzu i pozłacanych detali, z brązu i polerowanego niklu, z brązu i miedzi. Oprócz abażuru kryształowego można zamówić abażury z tkaniny, dostępne w kolorze kości słoniowej, bieli lub czerni.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek