SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa wisząca Patrizia Garganti C.D.F. - Coup De Foudre Cdf02 Zobacz większe

Lampa wisząca Patrizia Garganti C.D.F. - Coup De Foudre Cdf02

KOD: 250sdpatriziagargantic.d.f.-coupdefoudrecdf02

ID: 99657

Rodzaj lampyLampa wisząca
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantRoberto Lazzeroni
ProducentPatrizia Garganti
MateriałSzkło dmuchane
MateriałSzkło
Kraj pochodzeniaWłochy

Wyślij wiadomość




sztuk


dni




Inne produkty z tej kolekcji:

Patrizia Garganti C.D.F. - Coup De Foudre

Lampa wisząca LED z dmuchanego szkła

Projektant: Roberto Lazzeroni
Rodzaj: Lampa wisząca

Opis

CDF02 to lampa wisząca led, wykończona polerowanym niklem i satynowym, bursztynowym szkłem dmuchanym.

ściemniacz bluetooth w zestawie
4 diody cob x 9W w zestawie
ciepły biały kolor - 3000K

Miłość od pierwszego wejrzenia między szkłem a metalem. Duża kaskada świetlna, zwieszana, przystosowana do zabudowy pionowej lub poziomej w zależności od potrzeb. Jeden, dwa lub wiele elementów. Niedoskonałe, organiczne i kręte linie ręcznie dmuchanego szkła – dostępnego w wersji przezroczystej, satynowej lub bursztynowej – kontrastują z metaliczną strukturą modułową, wykończoną niklem lub złotem, błyszczącą lub nieprzezroczystą. Prawie jak mieszanka męskości i kobiecości, gdzie obfitość stopionego szkła jest zawarta w mocnym uścisku metalicznych pierścieni. Miękkość i siła. Zmysłowość i charakter. Cenna, ważna, konfigurowalna kolekcja, wykonana z ponętnych róg obfitości oświetlonych ściemnialnym światłem led. Coup de Foudre to żyrandol, który może ogrzać duże przestrzenie dzięki opalizującym niuansom galwanicznego metalicznego wykończenia. Magia możliwa dzięki szczęśliwemu spotkaniu kreatywności i rzemieślniczej wiedzy. 

Roberto Lazzeroni

Roberto Lazzeroni - zdjęcie projektantaRoberto Lazzeroni urodził się w Pizie, mieście, w którym zdecydował się mieszkać i pracować.
Jego wykształcenie zawodowe jest wynikiem studiów – Sztuka i Architektura we Florencji.
Od początku zawsze wykazywał zainteresowanie zarówno zjawiskami świata sztuki konceptualnej, jak i radykalnym designem.
Na początku lat 80-tych zaczął interesować się projektowaniem przemysłowym i wnętrzarskim, specjalizacją, którą określa jako „fundamentalną” dla następującego podejścia do świata „produktu przemysłowego”.
Dobry znawca historii wzornictwa i związanych z nim znaków, potrafi na co dzień stosować tę wiedzę w praktyce.
Mówiąc o własnych projektach, Lazzeroni używa wyrażenia „sentymentalny projekt”; rzeczywiście łatwo, nawet niewprawnemu oku, dostrzec napięcie między przeszłością a przyszłością w tych pracach.
Ten trend jest obecnie określany jako „projekt przechodni”. Znaki przeszłości są w jakiś sposób rozpoznawalne; są one ponownie dopracowane, a rezultatem jest prawdziwe i zrównoważone napięcie między przeszłością a przyszłością.
Pochodzenie Lazzeroniego i jego sposób rozumienia designu spowodowały jego specjalizację w kierunku artystycznym.Dzisiaj prace szczególnie w „koncepcji totalnej” co kryje się za narodzinami znaku towarowego.
Po doświadczeniu z Ceccotti Collezioni, które rozpoczęło się w 1988 roku, dzisiaj Lazzeroni rozpoczął współpracę również z wieloma innymi ważnymi firmami. Wszystkie doświadczenia, w których jest bezpośrednio odpowiedzialny za każdy aspekt związany z narodzinami i rozwojem firmy.
Bardzo „dynamiczna” kariera z kilkoma precyzyjnymi kosztami, które pokazują, że Roberto Lazzeroni zawsze był zaangażowany w dwa różne kierunki: jego studia i jego zainteresowania zawodowe, które uczyniły z niego niekwestionowanego protagonistę ważnych wystaw oraz podejście do projektowania absolutnie wkomponowanego w codzienną rzeczywistość przestrzeni wnętrz.

Tagi

Patrizia Garganti, Roberto Lazzeroni, CDF - Coup de Foudre, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy wiszące, lampa wisząca, Współczesne lampy wiszące w stylu; Szklane lampy wiszące, Lampy wiszące ze szkła dmuchanego; Lampy wiszące LED; Lampy wiszące ze światłem pośrednim, Ręcznie robione lampy wiszące; Lampy wiszące ze ściemniaczem

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa wisząca Patrizia Garganti C.D.F. - Coup De Foudre Cdf02

Lampa wisząca Patrizia Garganti C.D.F. - Coup De Foudre Cdf02

CDF02 to lampa wisząca LED, wykończona polerowanym niklem i satynowym, bursztynowym szkłem dmuchanym. W zestawie ściemniacz bluetooth W zestawie 4 diody cob x 9W ciepła biel - 3000K Miłość od pierwszego wejrzenia między szkłem a metalem. Duża kaskada świetlna, zwieszana, przystosowana do zabudowy pionowej lub poziomej w zależności od potrzeb. Jeden, dwa lub wiele elementów. Niedoskonałe, organiczne i kręte linie ręcznie dmuchanego szkła – dostępnego w wersji przezroczystej, satynowej lub bursztynowej – kontrastują z metaliczną strukturą modułową, wykończoną niklem lub złotem, błyszczącą lub nieprzezroczystą. Prawie jak mieszanka męskości i kobiecości, gdzie obfitość stopionego szkła jest zawarta w mocnym uścisku metalicznych pierścieni. Miękkość i siła. Zmysłowość i charakter. Cenna, ważna, konfigurowalna kolekcja, wykonana z ponętnych róg obfitości oświetlonych ściemnianym światłem led. Coup de Foudre to żyrandol, który może ogrzać duże przestrzenie dzięki opalizującym niuansom galwanicznego metalicznego wykończenia. Magia możliwa dzięki szczęśliwemu spotkaniu kreatywności i rzemieślniczej wiedzy.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek