ONOK LIGHTING

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 134 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 134 elementów

ONOK LIGHTING

Producent: Onok Lighting

Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu w branży oświetleniowej ONOK można uznać za wysoce profesjonalną firmę z wiedzą techniczną. Nasz oddany zespół projektowy dokłada wszelkich starań, aby oferować najlepsze oprawy o nowoczesnym i funkcjonalnym designie. Nasz dział techniczny współpracuje z klientem w celu opracowania studium oświetleniowego w celu wybrania najbardziej odpowiednich produktów dla każdej przestrzeni i zastosowania.

Dział produkcyjny zarządza całym procesem produkcyjnym wszystkich niestandardowych świateł, podczas gdy dział logistyki umożliwia szybkie, proste dostawy. W międzyczasie klientowi doradza i towarzyszy nasz doświadczony dział sprzedaży. Posiadamy własny dział R&D, który tworzy produkty innowacyjne, wysoce funkcjonalne i estetyczne. Całość naszych lamp produkujemy w naszym zakładzie produkcyjnym o powierzchni 2000 m2.

Nasz dział zakupów dobiera najlepsze komponenty, aby zagwarantować jakość naszych produktów. Co więcej, wszystkie nasze oprawy przed zapakowaniem są poddawane kompleksowej kontroli przez dział jakości, co gwarantuje satysfakcję klienta.

Mamy przedstawicielską sieć ponad 25 agentów na całym świecie. Jesteśmy obecni w ponad 40 krajach, głównie w Europie, na Bliskim Wschodzie, w Ameryce Południowej i Afryce Północnej.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek