SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa wisząca Onok Lighting Tube 55 P Zobacz większe

Lampa wisząca Onok Lighting Tube 55 P

KOD: 250sdonoklightingtube55p

ID: 96596

Rodzaj lampyLampa wisząca
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProducentOnok Lighting
MateriałMetal
Kraj pochodzeniaHiszpania
CenaCena od 110.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Onok Lighting Tube

Lampa wisząca LED

Rodzaj: Lampa wisząca

Opis

TUBE - Asortyment rurowy z wytłaczanego aluminium, przygotowany w trzech wymiarach o różnych mocach i kątach wiązki, tak jak w przypadku ogniska, możesz wybrać różne usta, które dostosowują oświetlenie do każdej potrzeby.

Tagi

ONOK Oświetlenie, Rura, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy wiszące, lampa wisząca, Współczesne lampy wiszące w stylu; Metalowe lampy wiszące, Lampy wiszące LED; Lampy wiszące Direct Light

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa wisząca Onok Lighting Tube 55 P

Lampa wisząca Onok Lighting Tube 55 P

TUBE - Asortyment rurowy z wytłaczanego aluminium, przygotowany w trzech wymiarach, z różnymi mocami i kątami rozsyłu światła, podobnie jak w przypadku ogniska, możesz wybrać różne usta, które dostosowują oświetlenie do każdej potrzeby.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek