SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa sufitowa Onok Lighting Tube 55 S Zobacz większe

Lampa sufitowa Onok Lighting Tube 55 S

KOD: 250sdonoklightingtube55s

ID: 104304

Rodzaj lampyLampa sufitowa
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProducentOnok Lighting
Kraj pochodzeniaHiszpania
CenaCena od 84.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Onok Lighting Tube

Metalowa lampa sufitowa LED

Rodzaj: Lampa sufitowa

Opis

Gama rurowa z wytłaczanego aluminium, przygotowana w trzech wymiarach z różnymi mocami i kątami rozsyłu światła, podobnie jak Focus, możesz wybrać różne usta, które dostosowują oświetlenie do każdej potrzeby.

Tagi

ONOK Oświetlenie, Rura, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy sufitowe, lampa sufitowa, Lampy sufitowe w stylu współczesnym, Metalowe lampy sufitowe, Lampy sufitowe LED

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa sufitowa Onok Lighting Tube 55 S

Lampa sufitowa Onok Lighting Tube 55 S

Asortyment rurowy z wytłaczanego aluminium, przygotowany w trzech wymiarach z różnymi mocami i kątami rozsyłu, podobnie jak Focus, możesz wybrać różne usta, które dostosowują oświetlenie do każdej potrzeby.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek