SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Oprawa wpuszczana Onok Lighting Vulcano 1 Zobacz większe

Oprawa wpuszczana Onok Lighting Vulcano 1

KOD: 250sdonoklightingvulcano1

ID: 120134

Rodzaj lampyOprawa wpuszczana
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProducentOnok Lighting
Kraj pochodzeniaHiszpania
CenaCena od 24.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Onok Lighting Vulcano 1

Wpuszczany reflektor

Rodzaj: Oprawa wpuszczana

Opis

Stały, stalowy reflektor wpuszczany, przeznaczony do lamp halogenowych Ø50mm i wysokowydajnych diod LED z różnymi opcjami dyfuzora. Dostępne z pojedynczymi lub podwójnymi lampami. Zapewnia dobry komfort wizualny dzięki źródłu światła zintegrowanemu w obszarze instalacji. W zestawie zdalny sterownik LED i opcjonalnie ściemnialny IGBT/TRIAC, dostępna wersja 1-10V, PUSH lub DALI.

Tagi

ONOK Oświetlenie, Wulkan, Oświetlenie wewnętrzne, Reflektory, reflektor, Reflektory w stylu współczesnym, Reflektory metalowe, Reflektory stalowe, Reflektory wpuszczane, Reflektory LED, Reflektory halogenowe, Reflektory ze ściemniaczem, Reflektory okrągłe

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Oprawa wpuszczana Onok Lighting Vulcano 1

Oprawa wpuszczana Onok Lighting Vulcano 1

Stały, stalowy reflektor wpuszczany, przeznaczony do lamp halogenowych Ø50mm i wysokowydajnych diod LED z różnymi opcjami dyfuzora. Dostępne z pojedynczymi lub podwójnymi lampami. Zapewnia dobry komfort wizualny dzięki źródłu światła zintegrowanemu w obszarze instalacji. W zestawie zdalny sterownik LED i opcjonalnie ściemnialny IGBT/TRIAC, dostępna wersja 1-10V, PUSH lub DALI.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek