SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Oprawa Onok Lighting Topo Zobacz większe

Oprawa Onok Lighting Topo

KOD: 250sdonoklightingtopo

ID: 122285

Rodzaj lampyOświetlenie ciągów komunikacyjnych
PrzeznaczenieWewnętrzne
PrzeznaczenieZewnętrzne
ProducentOnok Lighting
Kraj pochodzeniaHiszpania
CenaCena od 71.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Onok Lighting Topo

Światło schodkowe LED ze stali nierdzewnej

Rodzaj: Oświetlenie ciągów komunikacyjnych

Opis

Zewnętrzna oprawa wpuszczana LED nadająca się zarówno do ściany jak i do podłoża. Stal nierdzewna AISI 316 z mlecznym dyfuzorem i doskonałym rozsyłem światła.
Zdalny sterownik LED NIE jest dołączony. 
Maksymalnie 6 jednostek na kierowcę.

Tagi

ONOK Oświetlenie, Topo, Oświetlenie zewnętrzne, Oświetlenie wewnętrzne, Światła schodkowe, Latarki zewnętrzne, światło schodkowe, Latarnia zewnętrzna, Oświetlenie schodowe ze stali nierdzewnej, Stopnie metalowe, Oświetlenie schodkowe naścienne, Walkover światła Steplights, Światła schodkowe LED, Zewnętrzne lampy schodowe, Latarki zewnętrzne ze stali nierdzewnej, Metalowe schodki zewnętrzne

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Oprawa Onok Lighting Topo

Oprawa Onok Lighting Topo

Zewnętrzna oprawa wpuszczana LED nadająca się zarówno do ściany jak i do podłoża. Stal nierdzewna AISI 316 z mlecznym dyfuzorem i doskonałym rozsyłem światła. Zdalny sterownik LED NIE jest dołączony. Maksymalnie 6 jednostek na sterownik.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek