MOVISI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów

MOVISI

Producent: Movisi

MOVISI to producent modułowych mebli lekkich, zapewniających elastyczność i swobodę w nowoczesnym stylu życia w każdym wieku. MOVISI współpracuje z niektórymi z najgorętszych współczesnych projektantów, aby tworzyć meble, które odzwierciedlają Twoją indywidualność. Masz kontrolę nad projektem, ponieważ produkty są modułowe z wymiennymi komponentami. Projekt zmienia się z kaprysem i przy minimalnym wysiłku. Wyniki mogą być równie zaskakujące i sugestywne jak Twoja własna wyobraźnia.Movisi chce zapewnić dobrą jakość, a także wziąć na siebie odpowiedzialność społeczną. Produkując wszystkie nasze meble w Niemczech, możemy zagwarantować najlepszą jakość, przyjazne dla środowiska metody produkcji oraz prawidłowe metody pracy i godziwe wynagrodzenie.I WSPANIAŁĄ ZABAWĘ, TEŻ !! !

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek