SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa wisząca Movisi Fiocco Zobacz większe

Lampa wisząca Movisi Fiocco

KOD: 250sdmovisifiocco

ID: 93816

Rodzaj lampyLampa wisząca
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProducentMovisi
MateriałPolipropylen (PP)
MateriałPlastik
Kraj pochodzeniaNiemcy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Movisi Fiocco

Polipropylenowa lampa wisząca

Rodzaj: Lampa wisząca

Dane techniczne

50 mm, 100 mm

Opis

FIOCCO to modułowy system oświetleniowy do samodzielnego montażu, składający się z zazębiających się modułów. FIOCCO oferuje 3-warstwowy system warstwowy, który nadaje tej lampie lśniący i elegancki wygląd. Dodatkowo zastosowanie PP w systemie 3 warstwowym sprawia, że ​​klosz jest odporny na kurz i łatwy w czyszczeniu. FIOCCO jest dekoracyjną ozdobą każdego pomieszczenia. Wszystko czego potrzebujesz to energooszczędna żarówka (maks. 15 W /220 V). 

Materiał: klosz jest wykonany z PP (polipropylenu), w 100% podlega recyklingowi. 

Dostępna jako lampa stołowa, lampa podłogowa lub lampa wisząca. 

Lampa stołowa: Ø 23 cm, Ø 35 cm
Lampa podłogowa: 50 cm, 100 cm
Lampa wisząca: Ø 50 cm, Ø 100 cm

Tagi

Movisi, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy wiszące, lampa wisząca, Plastikowe lampy wiszące, Lampy wiszące z polipropylenu (PP)

Napisz opinię

Lampa wisząca Movisi Fiocco

Lampa wisząca Movisi Fiocco

FIOCCO to modułowy system oświetleniowy do samodzielnego montażu, składający się z zazębiających się modułów. FIOCCO oferuje 3-warstwowy system warstwowy, który nadaje tej lampie lśniący i elegancki wygląd. Ponadto zastosowanie PP w systemie 3-warstwowym sprawia, że ​​klosz jest odporny na kurz i łatwy w czyszczeniu. FIOCCO jest dekoracyjną atrakcją w każdym pomieszczeniu. Wszystko, czego potrzebujesz, to energooszczędna żarówka (maks. 15 W / 220 V). Materiał: klosz lampy jest wykonany z PP (polipropylenu), w 100% podlega recyklingowi. Dostępna jako lampa stołowa , lampa podłogowa lub lampa wisząca. Lampa stołowa: Ø 23 cm, 35 cm Lampa podłogowa: Ø 50 cm, 100 cm Lampa wisząca: Ø 50 cm, Ø 100 cm

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek