SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa stołowa Movisi Eclipse Zobacz większe

Lampa stołowa Movisi Eclipse

KOD: 250sdmovisieclipse

ID: 115233

Rodzaj lampyLampa stołowa
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantRonen Kadushin
ProducentMovisi
Kraj pochodzeniaNiemcy
CenaCena od 170.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Movisi Eclipse

Lampa stołowa ze stali nierdzewnej

Projektant: Ronen Kadushin
Rodzaj: Lampa stołowa

Dane techniczne

dł. 290 x szer. 220 x wys. 590 mm

Opis

Eclipse Light to prosty sposób na rozjaśnienie przestrzeni. Wycinana laserem z jednego arkusza stali lampa jest następnie ręcznie formowana. Stal odbija światło, a wyginanie go w różnym stopniu może dawać różne efekty. Blacha stalowa tworzy ciekawą ramę, stanowiącą cechę samej żarówki, zamiast ją ukrywać. Potrzebujesz tylko ładnie wyglądającej żarówki (25W/220V).

Materiał: 1,5mm stal nierdzewna.

Ronen Kadushin

Ronen Kadushin - zdjęcie projektantaRonen Kadushin (ur. 1964) jest izraelskim projektantem i edukatorem projektowania mieszkającym w Berlinie od 2005 roku. Od 1993 roku prowadził kursy projektowania mebli i kreatywności projektowej w wiodących izraelskich i europejskich akademiach projektowania. jego produktów można pobierać, kopiować, modyfikować i wytwarzać, podobnie jak w przypadku oprogramowania Open Source. W oparciu o tę koncepcję założył Open Design, firmę projektowo-produkcyjną zajmującą się meblami, oświetleniem i akcesoriami, które są produkowane w Berlinie i sprzedawane w Europie i USA. Produkty Open Design są
regularnie prezentowane na wystawach indywidualnych i zbiorowych na całym świecie oraz publikowane w literaturze fachowej.
Kadushin prowadzi kursy Open Design na uniwersytetach i przemawia na konferencjach. Jest autorem Manifestu Otwartego Projektowania.

Tagi

Movisi, Ronen Kaduszyn, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy stołowe, lampa stołowa, Lampy stołowe ze stali nierdzewnej, Metalowe lampy stołowe

Napisz opinię

Lampa stołowa Movisi Eclipse

Lampa stołowa Movisi Eclipse

Eclipse Light to prosty sposób na rozjaśnienie przestrzeni. Wycinana laserem z jednego arkusza stali lampa jest następnie ręcznie formowana. Stal odbija światło, a wyginanie go w różnym stopniu może dawać różne efekty. Blacha stalowa tworzy ciekawą ramę, stanowiącą cechę samej żarówki, zamiast ją ukrywać. Potrzebujesz tylko ładnie wyglądającej żarówki (25 W/220 V). Materiał: stal nierdzewna 1,5 mm.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek