WITRYNA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Modułowa witryna do sprzedaży detalicznej Movisi U-CUBE Zobacz większe

Modułowa witryna do sprzedaży detalicznej Movisi U-CUBE

KOD: 250sdmovisiu-cube

ID: 216608

Rok produkcji2018
ProjektantMarine Peyre
ProjektantTrickform
ProducentMovisi

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Movisi U-CUBE

Modułowa witryna do sprzedaży detalicznej

Opis

U-CUBE to modułowy system mebli, który pozwala użytkownikom na nieskończone konfiguracje i możliwość łatwej modyfikacji wnętrza zgodnie ze zmieniającymi się potrzebami.
Możesz rozwijać swoją konfigurację bez końca we wszystkich kierunkach i zmieniać ją w dowolnym momencie.

Składający się z jednego elementu w kształcie litery U z modułowymi złączami, ten unikalny paryski projekt pozwala na konstruowanie i przekształcanie różnych kształtów i rozmiarów w celu stworzenia idealnego wnętrza. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz regałów ściennych / piętrowych, ścianek działowych czy siedzisk, U-CUBE można połączyć, aby pomieścić wszystkich.

Niewiarygodnie lekki, łatwy w instalacji i można go dowolnie konfigurować, możesz nadać swojemu domowi lub biurze nowy wygląd lub w ciągu kilku minut. Żadne narzędzia nie są potrzebne.

U-CUBE
może być używany w nieskończonych konfiguracjach. Oto kilka sposobów wykorzystania U-CUBE:
- półki naścienne
- modułowy regał i półki
- przechowywanie winyli (do 120 szt. jedna kostka)
- siedzisko
- parawan
- niski stolik, biurko lub blat do pracy

Zrównoważony i przyjazny dla Twojego domu lub biura:
( b) U-CUBE obejmuje lekki, wielofunkcyjny, organiczny język projektowania, który był pionierem Movisi, wykorzystując tylko jeden materiał do wytworzenia produktu: ARPRO EPP, w 100% nadającą się do recyklingu piankę z tworzywa sztucznego, która jest wolna od toksyn, emisji i niezwykle lekki.

JAK TO DZIAŁA?
Modułowe i wielofunkcyjne: jednostki U-CUBE są połączone złączami modułowymi – ten element pozwala na przekształcenie i łączenie wielu jednostek U-CUBE w celu stworzenia serii stylowych i kreatywnych projektów, które spełnią Twoje wymagania.
Od pojedynczej głębokości (191 mm, idealny do książek, płyt CD, DVD i artefaktów) do podwójnej lub wielokrotnej głębokości (2 jednostki lub więcej za sobą, idealne do większych książek, płyt winylowych lub jako siedzisko lub ławka).

Wyprodukowane w Niemczech i zaprojektowane w Paryżu przez Marine Peyre we współpracy z Trickform.

Tagi

Movisi, Marine Peyre, wyposażenie sklepów, ekspozytory detaliczne, ekspozytory detaliczne, naścienne ekspozytory detaliczne, modułowe ekspozytory detaliczne, stojaki podłogowe do sprzedaży detalicznej

Napisz opinię

Modułowa witryna do sprzedaży detalicznej Movisi U-CUBE

Modułowa witryna do sprzedaży detalicznej Movisi U-CUBE

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek