STOISKO BIUROWE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Kabina biurowa z tkaniny akustycznej Movisi SKYROOM OFFICE Zobacz większe

Kabina biurowa z tkaniny akustycznej Movisi SKYROOM OFFICE

KOD: 250sdmovisiskyroomoffice

ID: 216607

Rok produkcji2018
ProjektantNils Bennett
ProjektantTrickform
ProducentMovisi

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Movisi SKYROOM OFFICE

Kabina biurowa z tkaniny akustycznej

Opis

SKYROOM OFFICE to elastyczna kapsuła biurowa. Mobilny system typu „room-in-room”, który rozkłada się, tworząc tymczasową przestrzeń i składa się, gdy nie jest używany. Idealny jako kapsuła robocza i kapsuła do spotkań w biurach na planie otwartym, stacjach roboczych, targach, imprezach i innych środowiskach, w których potrzebne są elastyczne i tymczasowe rozwiązania. System modułowy umożliwia różne kombinacje, co pozwala użytkownikowi tworzyć różne koncepcje pomieszczeń i wielkości pomieszczeń. Każda strona może być złożona indywidualnie - od całkowicie zamkniętej kapsuły zapewniającej prywatność do całkowicie otwartego baldachimu.

Movisi SKYROOM został opracowany w celu poprawy wykorzystania przestrzeni w biurach. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz tymczasowej przestrzeni do pracy, miejsca spotkań lub odosobnienia, SKYROOM OFFICE oferuje maksymalną elastyczność i dostosowuje się do zmieniających się potrzeb i wymagań. Podczas gdy rozwiązania typu „pokój w pomieszczeniu” zajmują stałą powierzchnię w pomieszczeniu, SKYROOM OFFICE można przenosić w razie potrzeby. W ten sposób sala konferencyjna zajmuje cenną przestrzeń tylko wtedy, gdy jest naprawdę potrzebna.

Dostępna w 2 wersjach
Wersja wolnostojąca: z drewnianą ramą (jak pokazano na zdjęciach)
Wersja wisząca: 4-punktowy system zawieszenia z drutu stalowego do podwieszenia do sufitu (bez ramy drewnianej)

Wymiary i układ
Kostka (wymiary wewnętrzne pomieszczenia): 2,1 x 2,1 x 2 ,1m.
System modułowy pozwala na różne kombinacje, co pozwala użytkownikowi tworzyć różne koncepcje pomieszczeń i wielkości pomieszczeń.

Tkanina akustyczna

4 x ściany z tkaniny wykonane z trójwymiarowego, trwale ognioodpornego materiału Trevira CS. Fale dźwiękowe są nie tylko pochłaniane, ale także rozbijane, co ma pozytywny wpływ na odbiór dźwięku.
Dostępne w różnych kombinacjach kolorystycznych.
Nadaje się również do druku cyfrowego w wysokiej rozdzielczości.

Projekt
Nils Bennett we współpracy z Trickform

Tagi

Movisi, Nils Bennett, kabiny biurowe, sale konferencyjne i poczekalnie, kabiny biurowe, kabiny biurowe z tkaniny, kabiny biurowe Trevira® CS, kabiny biurowe z włókien syntetycznych, kabiny konferencyjne, kabiny biurowe akustyczne

Napisz opinię

Kabina biurowa z tkaniny akustycznej Movisi SKYROOM OFFICE

Kabina biurowa z tkaniny akustycznej Movisi SKYROOM OFFICE

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek