GREEN FURNITURE CONCEPT

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 203 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 203 elementów

GREEN FURNITURE CONCEPT

Producent: Green Furniture Concept

Green Furniture Concept tworzy zrównoważone rozwiązania w zakresie siedzeń i oświetlenia akustycznego do wnętrz publicznych. Konfigurowalne, bezszwowe siedzenia i oświetlenie akustyczne firmy Green Furniture można znaleźć na lotnisku Keflavik na Islandii, a także na międzynarodowym lotnisku Calgary w Kanadzie. Meble zostały również zainstalowane m.in. w belgijskim centrum handlowym Rive Gauche.

Seamless Seating to miejsce dla większej liczby osób w razie potrzeby oraz możliwość projektowania wspaniałych konfiguracji mebli na dużą skalę z dużymi przestrzeniami. Konfiguracje, które mogą przybrać dowolną kreatywną formację, podążać za liniami budynku i kierować przepływem ludzi.

Oświetlenie akustyczne to oświetlenie zaprojektowane tak, aby zapewnić wyjątkową sferę wizualną i akustyczną. „Zrównoważony rozwój” to nasza historia. Materiały naturalne i upcyklingowe wykonane w sposób ekologiczny – CSR to widać, CSR, który spełnia swoją funkcję.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek