ŁAWKA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Drewniane ławki z oparciem Green Furniture Concept NOVA C SERIES Zobacz większe

Drewniane ławki z oparciem Green Furniture Concept NOVA C SERIES

KOD: 250sdgreenfurnitureconceptnovacseries

ID: 194229

ProjektantJohan Berhin
ProjektantFanny Stenberg
ProducentGreen Furniture Concept

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Green Furniture Concept NOVA C SERIES

Drewniane ławki z oparciem

Dane techniczne

szer.100 x dł.64 x wys.87 cm
szer.39,4'' x dł.25,2'' x wys.34,2''
Wysokość siedziska: 45 cm - 17,7''

Opis

Konfigurowalnie kręty Nova C umożliwia wspaniałe siedzenia w skali z wielkimi przestrzeniami wewnętrznymi. Ławka tworzy bezszwową linię siedziska, zapewniając naturalną kontrolę przepływu, a kształty świadome ciała zapewniają komfort. Niewielkie rozmiary pozwalają na efektywne wykorzystanie przestrzeni. A konfigurowalność dotyczy również kolorów i akcesoriów – każdy projekt może być wyjątkowy.
Konfiguracje grand są utrzymywane na miejscu pod własnym ciężarem, bez potrzeby przykręcania sekcji do podłogi, ale można je rozdzielić w celu dokładnego oczyszczenia lub rekonfiguracji.
Wykończony naturalnym twardym olejem woskowym, zrównoważony wybór, który działa podobnie do pasty do butów – łatwy w utrzymaniu, zawsze jak nowy.

Nasza linia siedzisk Nova C zapewnia elastyczność i swobodę projektowania dzięki modułowości, aby tworzyć konfiguracje tak unikalne jak Twoja przestrzeń, z potencjałem oferowania miejsca zarówno dla interakcji, jak i prywatności.

Tagi

Koncepcja zielonych mebli, Johan Berhin, Fanny Stenberg, seria Nova C, wyposażenie budynków użyteczności publicznej, ławki, ławki, drewniane ławki, wielowarstwowe drewniane ławki, konstruowane drewniane ławki, ławki z oparciem

Napisz opinię

Drewniane ławki z oparciem Green Furniture Concept NOVA C SERIES

Drewniane ławki z oparciem Green Furniture Concept NOVA C SERIES

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek