ŁAWKA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Ławka z oparciem montowana do ściany Green Furniture Concept NOVA C WALL Zobacz większe

Ławka z oparciem montowana do ściany Green Furniture Concept NOVA C WALL

KOD: 250sdgreenfurnitureconceptnovacwall

ID: 194230

Rok produkcji2013
ProjektantFanny Stenberg
ProjektantJohan Berhin
ProducentGreen Furniture Concept

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Green Furniture Concept NOVA C WALL

Ławka z oparciem montowana do ściany

Opis

Jest to montowana na ścianie wersja serii Nova. Ławka tworzy bezszwową linię siedziska, a dopasowane do ciała kontury zapewniają komfort. Niewielka powierzchnia podstawy pozwala efektywnie wykorzystać przestrzeń. W harmonii z rodzeństwem, Nova C Wall konfigurowalność dotyczy również kolorów i akcesoriów - każdy projekt może być wyjątkowy.

Wykończony naturalnym twardym olejem woskowym, zrównoważony wybór, który działa podobnie do pasty do butów – łatwe w utrzymaniu zawsze jak nowe.

Nasza linia siedzisk Nova C zapewnia elastyczność i swobodę projektowania dzięki modułowości, tworząc konfiguracje tak wyjątkowe, jak Twoja przestrzeń, która może zaoferować miejsce zarówno na interakcję, jak i prywatność.

Tagi

Koncepcja zielonych mebli, Johan Berhin, Fanny Stenberg, seria Nova C, wyposażenie budynków użyteczności publicznej, ławki, ławki, współczesne ławki w stylu, ławki drewniane, ławki metalowe, ławki stalowe, ławki stalowe i drewniane, ławki ścienne Montowane ławki, ławki z oparciem, ławki z USB, ławki z gniazdkami elektrycznymi, ławki z ładowaniem bezprzewodowym, modułowe, bezszwowe siedzenia

Napisz opinię

Ławka z oparciem montowana do ściany Green Furniture Concept NOVA C WALL

Ławka z oparciem montowana do ściany Green Furniture Concept NOVA C WALL

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek