ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Green Furniture Concept Ascent Back Endpiece R Zobacz większe

Green Furniture Concept Ascent Back Endpiece R

KOD: 200sd117418

ID: 367145

ProducentGreen Furniture Concept

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Jak sama nazwa wskazuje, Ascent to system siedzisk, który wynosi meble do przestrzeni publicznej na nowy poziom. Seria została stworzona w porozumieniu z architektami i planistami, aby stworzyć elastyczny, modułowy system, który może zmieniać się i dostosowywać wraz z ewolucją otoczenia. Zaprojektowany z myślą o kształtowaniu przestrzeni, Ascent o miękkich konturach, gładkich teksturach i zrównoważonym drewnie sprawia, że wnętrza przestrzeni publicznej stają się cieplejsze i bardziej przyjazne.
Ascent otrzymał nagrodę Red Dot Award for Product Design w 2021 roku.

Moduł Ascent Back Endpiece Right stanowi uzupełnienie każdej konfiguracji Ascent Back po prawej stronie. UWAGA: tej sekcji nie można łączyć z podłokietnikami, stolikami ani ładowarkami.

Napisz opinię

Green Furniture Concept Ascent Back Endpiece R

Green Furniture Concept Ascent Back Endpiece R

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek