ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Green Furniture Concept Ascent Double Back Zobacz większe

Green Furniture Concept Ascent Double Back

KOD: 200sd117414

ID: 367141

ProducentGreen Furniture Concept

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Jak sama nazwa wskazuje, Ascent to system siedzisk, który wynosi meble do przestrzeni publicznej na nowy poziom. Seria została stworzona w porozumieniu z architektami i planistami, aby stworzyć elastyczny, modułowy system, który może zmieniać się i dostosowywać wraz z ewolucją otoczenia. Zaprojektowany z myślą o kształtowaniu przestrzeni, Ascent o miękkich konturach, gładkich teksturach i zrównoważonym drewnie sprawia, że wnętrza przestrzeni publicznej stają się cieplejsze i bardziej przyjazne.
Ascent otrzymał nagrodę Red Dot Award for Product Design w 2021 roku.

Dwustronna konstrukcja Ascent oferuje dwa razy więcej miejsc siedzących niż jej jednostronny odpowiednik, a jednocześnie zapewnia ten sam poziom komfortu, elastyczności i możliwości konfiguracji. Jego modułowe komponenty oszczędzają miejsce, tworząc ciągłe zespoły siedzeń, które można rozłożyć i ponownie skonfigurować, aby spełnić nowe wymagania. Ascent można skonfigurować tak, aby zmaksymalizować przepływ osób do określonych obszarów, zapewniając subtelny sposób kierowania gości do punktów odlotów i obszarów handlowych. Możliwość układania w stosy, łatwa w utrzymaniu i transporcie Ascent to stale ewoluujące rozwiązanie do siedzenia zaprojektowane w celu dostosowania do wnętrz publicznych XXI wieku.

Napisz opinię

Green Furniture Concept Ascent Double Back

Green Furniture Concept Ascent Double Back

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek