GANDIABLASCO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 149 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 149 elementów

GANDIABLASCO

Producent: Gandiablasco

Firma rodzinna Gandia Blasco Group została założona przez José Gandíę Blasco w latach 40. XX wieku i na nowo wymyślona przez jego syna José A. Gandíę-Blasco Canales, obecnego Prezesa, wraz z zespołem kierowanym przez Sergio Pastora, Dyrektora Generalnego.

Gandia Blasco Group ma 80 lat, nie zapominając o swoich korzeniach: długa podróż, która rozpoczęła się w przemyśle tekstylnym w Walencji w 1941 roku, przechodząc do projektowania mebli i przestrzeni zewnętrznych w połowie lat 90., a obecnie dystrybuowana w ponad 90 krajach na 5 kontynentów, a także we własnych salonach.
80 lat później w zespole Gandia Blasco Group trwają 2 pokolenia, José i jego dzieci: Álvaro, dyrektor handlowy i wiceprezes firmy
oraz Alejandra, Zastępca dyrektora kreatywnego i dyrektora ds. komunikacji i kreatywnego w Diabla.

GANDIABLASCOGANDIABLASCO to główna marka Grupy Gandia Blasco. Specjalizuje się w meblach ogrodowych, akcesoriach i przestrzeniach zewnętrznych o charakterze architektonicznym, wszystkie związane ze śródziemnomorskim stylem życia, który powstał ponad 20 lat temu, inspirowany architekturą wernakularną Ibizy oraz pasją do życia na świeżym powietrzu prezesa i dyrektora kreatywnego firmy, José A. Gandía-Blasco.

TEAMJosé na nowo zdefiniował strategię biznesową i kreatywną firmy, wprowadzając design i innowacje jako swoją filozofię. Charakterystyczny styl GANDIABLASCO został naznaczony jego osobowością i śródziemnomorskimi korzeniami, które stopniowo stały się wyjątkowym punktem sprzedaży firmy.
W 2004 roku José zdecydował się rozpocząć współpracę z Mapi Millet. To starzy przyjaciele o bardzo podobnych gustach i wrażliwości. Tradycja tekstylna firmy była kontynuowana wraz z utworzeniem marki GAN, marki GANDIABLASCO, która jest ręcznie robiona, pod kierownictwem Mapi Millet, która wciąż rośnie na całym świecie.
Zmiana w kierunku współczesnej architektury nastąpiła wraz z utworzeniem Outdoor Asortyment Spaces, z modułami i pergolami, które poszerzyły niszę rynkową firmy. Produkty marki GANDIABLASCO są wytwarzane przez firmy z Walencji, co przyczynia się do wspierania lokalnej gospodarki.
Firma zatrudnia młodych, zdeterminowanych przedsiębiorców, którzy wierzą w swoją pracę i którzy wnoszą istotny czynnik do osiągnięcia sukcesu: ekscytację zespołu z wiarą w swój projekt.

PROJEKTENCI Pracujemy w zgodzie z wrażliwością architektów i projektantów na scenie krajowej i międzynarodowej. Wśród nich znani projektanci i młode talenty, Patricia Urquiola, Neri&Hu, Soren Rose, Nendo, Mario Ruiz, Front, Raw Edges, Fran Silvestre arquitectos, Luca Nichetto… i sam José A. Gandía-Blasco.
< br/>FILOZOFIA Elementarna i architektoniczna geometria pierwszej kolekcji mebli ogrodowych firmy stała się znana z tego, że potrafi odpowiadać na kanony ponadczasowości i uniwersalności. Jego opływowy, czysto architektoniczny projekt, wykonany przy użyciu opatentowanego systemu konstrukcji z profili aluminiowych w połączeniu z polietylenem, otworzył nieistniejące wcześniej nisze rynkowe, umożliwiając firmie ekspansję na wszystkich 5 kontynentach.
Czystość projektu z liniami architektonicznymi definiuje osobowość kreacji GANDIABLASCO wraz z ideą dużych kolekcji. To więcej niż meble, to świeże, eleganckie produkty, które wzajemnie się uzupełniają, tworząc oprawy, w których można cieszyć się świeżym powietrzem w śródziemnomorskim stylu.

SHOWROOMSGANDIABLASCO rozwinęło się w ostatnich latach. Jej kolekcje mebli ogrodowych urzekły ludzi na całym świecie, oferując standardy jakości i wzornictwa, jakich nigdy wcześniej nie widziano. Obecnie sklepy i salony marki można znaleźć w ponad 90 krajach, w miastach takich jak Nowy Jork, Hongkong, Madryt, Porto, Los Angeles, Barcelona, ​​Miami...

TARGIFirma posiada sieć dystrybucji obejmująca wszystkie pięć kontynentów. Prezentacja kolekcji na najważniejszych Międzynarodowych Targach Designu umożliwiła marce umiędzynarodowienie: Salone del Mobile w Mediolanie, ICFF w Nowym Jorku, IMM Cologne, IFFS Singapore, HD Las Vegas i tak dalej.

NAGRODY I NAGRODY Od osadzając projekt w DNA GANDIABLASCO, tworząc wartość dodaną firmy, wysokie standardy jakości w naszych kolekcjach zostały wyróżnione licznymi nagrodami i NAGRODAMI:
Nagroda 1990 Valencia Innovación Moda NAGRODZONA przez IMPIVA (Instytut Małych i Przemysł średniej wielkości w Walencji).
2003 Nagroda za najlepsze stoisko. Zaprojektowany przez Pablo Gironés na Międzynarodowe Targi Meblowe w Walencji.
2005 Wyróżniony nagrodą Księcia Filipa za Doskonałość w Biznesie.
2006 Nagroda za Najlepsze Stoisko. Habitat Valencia Fordward zaprojektowany przez Pablo Gironés.
Wybór Delta Adi Fad 2007 za parasol Ensombra zaprojektowany przez Odosdesign.
Nagroda na tapetę 2008 dla leżaka Flat2008. Najlepszy produkt zagraniczny zaprojektowany przez Mario Ruiza.
Nagroda 2008 Red Dot Design AWARD dla donic Sahara, zaprojektowana przez Pablo Gironés.
Nagroda 2008 ICFF NewYork Editors AWARD za najlepszy dywan dla Mangas, zaprojektowana przez Patricię Urquiolę.
Srebrna NAGRODA 2009 od ADCV (Stowarzyszenie Projektantów Walencji) za krzesło Basic, zaprojektowane przez Odosdesign.
2009 NAGRODA Impulso od AECTA (Stowarzyszenie Zaawansowanych Firm Doradztwa Trzeciego, Wspólnota Walencji).
2010 NAGRODA Red Dot Design AWARD dla kolekcji Flat, zaprojektowanej przez Mario Ruiza.
Nagroda Lidera Biznesu 2010, NAGRODA dla Gandii Blasco przez magazyn Economía 3.
Nagroda 2011 dla najlepszego produktu zagranicznego dla kolekcji Flat, zaprojektowanej przez Mario Ruiz, NAGRODZONA przez magazyn MD.
Nagroda 2013 Wallpaper AWARD dla kolekcji Tropez zaprojektowanej przez Stefana Dieza.
Wyróżnienie 2013 DME AWARDS, w kategorii Medium Enterprise.
Wybór Delta AWARDs 2014 dla kolekcja Stack autorstwa Borji Garcíi.
2014 Finalistka EDIDA Elle Dec lub międzynarodowe NAGRODY za kolekcję Dozequinze autorstwa Francesco Sillitti za najlepszą zagraniczną kolekcję mebli.
2016 XIII Hiszpańskie Biennale Architektury i Urbanistyki NAGRODA za kolekcję BLAU autorstwa Frana Silvestre Arquitectos.
2016 Finalistka międzynarodowego konkursu Interior Design BOY NAGRODY dla kolekcji BLAU autorstwa Fran Silvestre Arquitectos.
NAGRODA 2016 NYCxDESIGN w kategorii Outdoor dla GANDIABLASCO dla kolekcji BLAU autorstwa Fran Silvestre Arquitectos.
2019 NYCxDESIGN AWARD w kategorii Outdoor Seating to BUIT kolekcji Mayice Studio dla GB .
2019 Maximus Design DESIGN AWARD w kategorii Outdoor do BUIT od Mayice Studio dla Wielkiej Brytanii.
2020 Maximus Design DESIGN AWARD w kategorii Outdoor do ONSEN przez Francesco Medę i Davida Lópeza Quincocesa dla GANDIABLASCO.

PROJEKTY NA CAŁYM ŚWIECIEOd wybrzeża Morza Śródziemnego po Francję europejskiej bohemy, przemierzając Atlantyk z Azji do potęgi Nowego Jorku, docieramy do domów i projektów kontraktowych ludzi i kultur na całym świecie ld.

Nasze meble ogrodowe stanowią wyposażenie hoteli i domów mieszkalnych na całym świecie, w tym w hotelu Ritz Carlton w Manamie, hotelu Mandarin Oriental w Meksyku, hotelu Maris D-Hotel w Turcji, hotelu Vidago Palace w Portugalii , Aka Central Park w Nowym Jorku… plus instalacje na zewnątrz na tokijskim lotnisku Haneda, BMW Beach Lounge w Belgii i wiele innych.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek