LEŻAKI, LEŻANKI I ŁÓŻKA OGRODOWE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Leżak Batyline® z oparciem Gandiablasco Stack Zobacz większe

Leżak Batyline® z oparciem Gandiablasco Stack

KOD: 250sdgandiablascostack

ID: 189518

Rok produkcji2016
ProjektantBorja Garcia
ProducentGandiablasco
CenaCena od 886.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Gandiablasco Stack

Leżak Batyline® z oparciem

Dane techniczne

148x70x35h cm / 58"x28"x14"h
Oparcie rozkładane.

Opis

Stack to kolekcja mebli ogrodowych do układania w stos inspirowana światem żeglarskim z elementami wzornictwa nawiązującymi do lat 60. i 70. XX wieku. Czyste i proste struktury kolekcji oraz użyte materiały nadają kształt prostym, wyważonym i niewiarygodnie lekkim elementom. Innowacyjny projekt GANDIABLASCO wykorzystuje samonośną tkaninę na korpusie z wytłaczanego aluminium, aby zapewnić prostą konstrukcję z lekkością i komfortem. Kolekcja Stack jest idealna zarówno do dużych instalacji kontraktowych, jak i małych projektów mieszkaniowych.”

Wykonane z profili aluminiowych lakierowanych termicznie, płyty fenolowej oraz tkaniny Batyline. Maty pokryte są wodoodpornym materiałem. Zdejmowany pokrowiec z tkaniny.
Model 3, Model 4, Model 5 i Model 6 wykonane z profili aluminiowych lakierowanych termicznie i sztywnego poliuretanu.

Próbka kolorystyczna kolekcji: biały, szary agat, szary beton, szary cement, oliwkowy, piaskowy, brąz, beżowo-czerwony, pomarańczowo-brązowy, czerwono-pomarańczowy, wino czerwony, niebieskoszary, szaroniebieski, sygnałowy szary , antracyt, szarobrązowy i czarny.
Kolory tkanin: biały, szary, kamień, camel, zielony, piaskowy, brąz, terakota, niebieski i antracyt.

Tagi

GANDIABLASCO, Borja Garcia, Stack, Meble ogrodowe, Leżaki, leżak, Leżaki w stylu współczesnym, Leżaki z tkaniny, Leżaki aluminiowe, Leżaki metalowe, Leżaki z włókna syntetycznego, Leżaki Batyline®, Leżaki aluminiowe lakierowane termicznie, Leżak Leżaki

Napisz opinię

Leżak Batyline® z oparciem Gandiablasco Stack

Leżak Batyline® z oparciem Gandiablasco Stack

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek