LEŻAKI, LEŻANKI I ŁÓŻKA OGRODOWE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Leżak aluminiowy lakierowany termicznie z kółkami Gandiablasco Timeless Zobacz większe

Leżak aluminiowy lakierowany termicznie z kółkami Gandiablasco Timeless

KOD: 250sdgandiablascotimeless

ID: 189525

Rok produkcji2019
ProjektantBorja Garcia
ProjektantJosé Antonio Gandía-Blasco
ProducentGandiablasco
CenaCena od 1366.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Gandiablasco Timeless

Leżak aluminiowy lakierowany termicznie z kółkami

Dane techniczne

200x70x36h cm / 79"x28"x15"h
Oparcie rozkładane.

Opis

TIMELESS to kolekcja mebli ogrodowych inspirowana racjonalnym językiem architektury z początku XX wieku, zaprojektowana przez José A. Gandíę-Blasco Canales i Borję Garcíę. Jego projekt o dyskretnych, ale charakterystycznych formach komunikuje szczerość, bez zbędnych ozdobników poza strukturą. Jego poszczególne elementy są starannie wyważone, aby zapewnić maksymalny komfort.

Wykonane z lakierowanych termicznie zgrzewanych profili aluminiowych.
Drewno tekowe.
Płyta fenolowa lub Dekton®.
Poliuretanowa guma piankowa pokryta wodoodporną tkaniną. Zdejmowany pokrowiec z tkaniny.
Próbka kolorystyczna kolekcji: biały, szary agat, szary betonowy, szary cementowy, oliwkowy, piaskowy, brązowy, beżowo-czerwony, pomarańczowo-brązowy, czerwony pomarańczowy, wino czerwony, niebieskoszary, szaroniebieski, sygnałowy szary, antracyt, szary brązowy i czarny.

Tagi

GANDIABLASCO, José Antonio Gandía-Blasco, Borja Garcia, Ponadczasowy, Meble ogrodowe, Leżaki, leżak, Leżaki w stylu współczesnym, Leżaki z tkaniny, Aluminiowe leżaki, Metalowe leżaki, Leżaki aluminiowe lakierowane termicznie, Leżaki z kółkami

Napisz opinię

Leżak aluminiowy lakierowany termicznie z kółkami Gandiablasco Timeless

Leżak aluminiowy lakierowany termicznie z kółkami Gandiablasco Timeless

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek