Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Prostokątna pufa ogrodowa z drewna tekowego Gandiablasco Saler Teak Zobacz większe

Prostokątna pufa ogrodowa z drewna tekowego Gandiablasco Saler Teak

KOD: 250sdgandiablascosalerteak

ID: 189510

Rok produkcji2017
ProjektantJosé Antonio Gandía-Blasco
ProducentGandiablasco
CenaCena od 1021.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Gandiablasco Saler Teak

Prostokątna pufa ogrodowa z drewna tekowego

Dane techniczne

90x86x38h cm / 35"x34"x15"h

Opis

Esencja Morza Śródziemnego. SALER TEAK to nowa kolekcja mebli ogrodowych z drewna tekowego, zaprojektowana przez José A. Gandía-Blasco.
Kasztanowe drewno lśni w złotym śródziemnomorskim słońcu, kontrastując z twardymi, industrialnymi konstrukcjami aluminiowymi, które podtrzymują naturalne drewniane listwy. Dyskretny i wygodny. Kolekcja przekazuje esencję śródziemnomorskiego życia poprzez proste, wszechstronne rozwiązania pozwalające cieszyć się życiem na świeżym powietrzu elegancko i naturalnie.

Wykonane z profili aluminiowych anodowanych lub lakierowanych termicznie oraz litych desek z drewna teakowego. Guma piankowa poliuretanowa pokryta tkaniną wodoodporną. Zdejmowany pokrowiec z tkaniny.
Próbka kolorystyczna kolekcji: anodowana, biała, szara agatowa, szara cementowa, piaskowa, brązowa, szara niebieskoszara i antracyt.

Tagi

GANDIABLASCO, José Antonio Gandía-Blasco, Saler Teak, Meble ogrodowe, Podnóżki ogrodowe, podnóżek ogrodowy, Styl współczesny Podnóżki ogrodowe, Podnóżki ogrodowe z drewna, Podnóżki ogrodowe Teak, Podnóżki ogrodowe prostokątne

Napisz opinię

Prostokątna pufa ogrodowa z drewna tekowego Gandiablasco Saler Teak

Prostokątna pufa ogrodowa z drewna tekowego Gandiablasco Saler Teak

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek