LEŻAKI, LEŻANKI I ŁÓŻKA OGRODOWE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Tapicerowana tkanina Leżanka ogrodowa Gandiablasco Solanas 2 Zobacz większe

Tapicerowana tkanina Leżanka ogrodowa Gandiablasco Solanas 2

KOD: 250sdgandiablascosolanas2

ID: 189514

Rok produkcji2018
ProducentGandiablasco
CenaCena od 4871.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Gandiablasco Solanas 2

Tapicerowana tkanina Leżanka ogrodowa

Opis

SOLANAS to nowa kolekcja GANDIABLASCO zrodzona z estetycznej wrażliwości i pasji do plenerów argentyńskiego architekta i projektanta Daniela Germaniego. To hołd złożony SOLANAS, plaży znajdującej się w Urugwaju, gdzie Daniel Germani zwykł spędzać lato. Raj z niekończącymi się zachodami słońca i plażami, które znikają na horyzoncie. Składa także hołd swojemu ojcu, człowiekowi, który zawsze był gotów otworzyć drzwi swojego domu przed przyjaciółmi i rodziną. Tak samo utalentowany szef kuchni jak gospodarz, ten inżynier, wykształcony z niezwykłą wrażliwością estetyczną, zaprojektował zewnętrzną przestrzeń swojego domu w Solanas, aby pomieścić jego licznych gości i cieszyć się jego trzema pasjami: przyrodą, rodziną i gastronomią. /)
Wykonany z profili aluminiowych spawanych termicznie.
Dekton®.
Poliuretanowa guma piankowa pokryta wodoodporną tkaniną. Zdejmowany pokrowiec z tkaniny.
Próbka kolorystyczna kolekcji: biały, szary agat, szary betonowy, szary cementowy, oliwkowy, złoty, piaskowy, brązowy, beżowo czerwony, pomarańczowy brąz, czerwony pomarańczowy, wino czerwony, niebieskoszary, szaroniebieski, sygnałowy szary, antracyt , szarobrązowy i czarny.

Tagi

GANDIABLASCO, Solanas, Meble ogrodowe, Leża ogrodowe, Leża ogrodowe, Leża ogrodowe w stylu współczesnym, Leża ogrodowe z tkaniny, Leża ogrodowe z aluminium, Leża ogrodowe z metalu, Leża ogrodowe z materiałów kompozytowych, Leża ogrodowe Dekton®, Aluminium lakierowane termicznie Leża ogrodowe, Kamień spiekany Leża ogrodowe , Tapicerowane leżanki ogrodowe

Napisz opinię

Tapicerowana tkanina Leżanka ogrodowa Gandiablasco Solanas 2

Tapicerowana tkanina Leżanka ogrodowa Gandiablasco Solanas 2

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek