ELOA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 39 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 39 elementów

ELOA

Producent: Eloa

Lekkie przedmioty unoszą się nieważko w przestrzeni. Delikatny, opalizujący, ponadczasowy. ELOA to modułowy system oświetleniowy składający się z unikalnych, ręcznie robionych kawałków szkła. Wybieraj spośród wielu form dmuchanych ręcznie, które są jedyne w swoim rodzaju pod względem kształtu, rozmiaru i koloru - niepowtarzalne. Samotnie lub w konstelacji światła ELOA tworzą indywidualne koncepcje świetlne i łączą się z konstelacjami gwiazd. Każdy kawałek szkła nosi nazwę gwiazdy lub planety. Istnieją jako oprawy wiszące, podłogowe, stojące i ścienne.ELOA łączy kunszt starożytnego dmuchania szkła z prostym, ale wyrazistym wzornictwem. Aby osiągnąć duże rozmiary szklanych obiektów i pracować bez form, potrzebny jest wysoki poziom wyrafinowanego kunsztu i umiejętności wykonywanych przez zaledwie kilku bawarskich i niemieckich mistrzów dmuchania szkła.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek