SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa stołowa Eloa Haumea Amorph Zobacz większe

Lampa stołowa Eloa Haumea Amorph

KOD: 250sdeloahaumeaamorph

ID: 118642

Rodzaj lampyLampa stołowa
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantSimone Lüling
ProducentEloa
Kraj pochodzeniaNiemcy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Eloa Haumea

Ręcznie robiona dmuchana szklana lampa stołowa

Projektant: Simone Lüling
Rodzaj: Lampa stołowa

Opis

Haumea to eliptyczna asteroida o krystalicznej powierzchni. ELOAs HAUMEA zwieńczona jest czystym blaskiem kryształu. Ten blask następnie łagodnie wtapia się w gradienty mlecznego koloru, które mogą wydawać się cudownie polarne lub kojąco ciepłe w zależności od orientacji w twoim spojrzeniu. Jego kształt jest cichy, zrównoważony, spokojny i harmonijny, dzięki czemu staje się jednością z pomieszczeniem, jednocześnie uziemiając przestrzeń. Integralność dmuchanego szkła daje mu elastyczność, dzięki której może wyglądać pięknie w dowolnym miejscu, niezależnie od tego, czy jest używany jako element stołu, czy jako lampa sufitowa.
Szkło
używamy wysokiej jakości szkła kryształowego. Nieprawidłowości mogą powstać naturalnie, ponieważ jest to charakterystyczny znak dmuchanego szkła.
Wymiary
Wymiary mogą się różnić, ponieważ przedmioty te są dmuchane ustnie bez drewnianych form. Każdy obiekt jest wyjątkowy.
Kolory
Kolory mogą również różnić się stopniowaniem, ponieważ każdy podstawowy kolor zawiera w sobie wiele odmian.
Oświetlenie
Oprawy są wyposażone w żarówki LED. Oprawy ściemnialne są wyposażone w żarówki halogenowe.

Simone Lüling

Simone Lüling - zdjęcie projektantaSimone Lüling, *1975, studiowała wzornictwo przemysłowe na Uniwersytecie Designu w Zurychu. Za swoją pracę dyplomową otrzymała Swiss Federal Design Prize, jedną z najbardziej prestiżowych nagród projektowych w Szwajcarii. Później pracowała jako projektantka dla Jaspera Morrisona w Londynie. Założyła również galerię poświęconą młodym współczesnym artystom w Berlinie o nazwie „Cruise & Callas”. Od 2010 roku pracowała jako projektant produktu oraz jako konsultant ds. aranżacji wnętrz. W 2015 roku została założona ELOA przez Simone Lüling.

Filmy

Tagi

ELOA, Simone Lüling, haumea, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy stołowe, lampa stołowa, Lampy stołowe w stylu współczesnym; Szklane lampy stołowe, Lampy stołowe z dmuchanego szkła, Lampy stołowe z oświetleniem bezpośrednim, Halogenowe lampy stołowe, Lampy stołowe LED, Ręcznie robione lampy stołowe; Lampy stołowe ze ściemniaczem

Napisz opinię

Lampa stołowa Eloa Haumea Amorph

Lampa stołowa Eloa Haumea Amorph

Haumea to eliptyczna asteroida o krystalicznej powierzchni. ELOAs HAUMEA zwieńczona jest czystym blaskiem kryształu. Ten blask następnie łagodnie wtapia się w gradienty mlecznego koloru, które mogą wydawać się cudownie polarne lub kojąco ciepłe w zależności od orientacji w twoim spojrzeniu. Jego kształt jest cichy, zrównoważony, spokojny i harmonijny, pomagając mu zjednoczyć się z pomieszczeniem, jednocześnie uziemiając przestrzeń. Integralność dmuchanego szkła daje mu możliwość pięknego wyglądu w każdym miejscu, niezależnie od tego, czy jest używany jako element stołu, czy jako lampa sufitowa. Szkło używamy wysokiej jakości szkła kryształowego. Nieprawidłowości mogą powstać w sposób naturalny, ponieważ jest to charakterystyczny znak dmuchanego szkła. Wymiary Wymiary mogą się różnić, ponieważ przedmioty te są dmuchane ustnie bez drewnianych form. Każdy przedmiot jest niepowtarzalny. Kolory Kolory mogą również różnić się stopniowaniem, ponieważ każdy kolor podstawowy zawiera w sobie wiele odmian. Oświetlenie Oprawy są wyposażone w żarówki LED. Oprawy ściemnialne są wyposażone w żarówki halogenowe.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek