SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa stołowa Eloa Planetoide Amor Zobacz większe

Lampa stołowa Eloa Planetoide Amor

KOD: 250sdeloaplanetoideamor

ID: 118756

Rodzaj lampyLampa stołowa
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantSimone Lüling
ProducentEloa
Kraj pochodzeniaNiemcy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Eloa Planetoide

Ręcznie robiona dmuchana szklana lampa stołowa

Projektant: Simone Lüling
Rodzaj: Lampa stołowa

Dane techniczne

18 × 23 × 20 mm

Opis

Amor to lampa stołowa z dmuchanego szkła.

Planetoide
Szkło: używamy wysokiej jakości szkła kryształowego. Nieprawidłowości mogą powstać w sposób naturalny, ponieważ jest to charakterystyczny znak dmuchanego szkła.
Wymiary: mogą się różnić, ponieważ przedmioty te są dmuchane ustnie bez drewnianych form. Każdy przedmiot jest wyjątkowy.
Kolory: mogą również różnić się stopniowaniem, ponieważ każdy podstawowy kolor zawiera w sobie wiele odmian.
Oświetlenie: oprawy są wyposażone w żarówki LED. Oprawy ściemnialne są wyposażone w żarówki halogenowe.

Simone Lüling

Simone Lüling - zdjęcie projektantaSimone Lüling, *1975, studiowała wzornictwo przemysłowe na Uniwersytecie Designu w Zurychu. Za swoją pracę dyplomową otrzymała Swiss Federal Design Prize, jedną z najbardziej prestiżowych nagród projektowych w Szwajcarii. Później pracowała jako projektantka dla Jaspera Morrisona w Londynie. Założyła również galerię poświęconą młodym współczesnym artystom w Berlinie o nazwie „Cruise & Callas”. Od 2010 roku pracowała jako projektant produktu oraz jako konsultant ds. aranżacji wnętrz. W 2015 roku została założona ELOA przez Simone Lüling.

Filmy

Tagi

ELOA, Simone Lüling, planetoida, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy stołowe, lampa stołowa, Lampy stołowe w stylu współczesnym; Szklane lampy stołowe, Lampy stołowe z dmuchanego szkła, Lampy stołowe z oświetleniem bezpośrednim, Lampy stołowe LED, Ręcznie robione lampy stołowe; Lampy stołowe ze ściemniaczem

Napisz opinię

Lampa stołowa Eloa Planetoide Amor

Lampa stołowa Eloa Planetoide Amor

Amor to lampa stołowa ze szkła dmuchanego. Planetoide Szkło: używamy wysokiej jakości szkła kryształowego. Nieprawidłowości mogą powstać w sposób naturalny, ponieważ jest to charakterystyczny znak dmuchanego szkła. Wymiary: mogą się różnić, gdyż przedmioty te są dmuchane ustnie bez drewnianych form. Każdy przedmiot jest wyjątkowy. Kolory: mogą również różnić się stopniowaniem, ponieważ każdy kolor podstawowy zawiera w sobie wiele odmian. Oświetlenie: oprawy są wyposażone w żarówki LED. Oprawy ściemnialne są wyposażone w żarówki halogenowe.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek