SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa stołowa Eloa Dwarf Planet Zobacz większe

Lampa stołowa Eloa Dwarf Planet

KOD: 250sdeloadwarfplanet

ID: 118767

Rodzaj lampyLampa stołowa
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantSimone Lüling
ProducentEloa
Kraj pochodzeniaNiemcy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Eloa Dwarf Planet

Ręcznie robiona dmuchana szklana lampa stołowa z bezpośrednim światłem!

Projektant: Simone Lüling
Rodzaj: Lampa stołowa

Opis

Lampy DWARF PLANET emitują miękkie światło do Twojej przestrzeni, a ich kusząco zaokrąglone formy odzwierciedlają indywidualistyczne nieregularności ciał niebieskich, od których zostały nazwane. Te ręcznie robione lampy są dostępne w wielu kolorach i są wystarczająco elastyczne, aby można je było używać na wiele różnych sposobów, aby dopasować je do konkretnych potrzeb oświetleniowych. Mogą przywoływać obecność wszechświata, niezależnie od tego, czy znajdują się wysoko w pokoju, czy w pobliżu podłogi, i dodadzą wspaniałej atmosfery Twojemu otoczeniu.

Simone Lüling

Simone Lüling - zdjęcie projektantaSimone Lüling, *1975, studiowała wzornictwo przemysłowe na Uniwersytecie Designu w Zurychu. Za swoją pracę dyplomową otrzymała Swiss Federal Design Prize, jedną z najbardziej prestiżowych nagród projektowych w Szwajcarii. Później pracowała jako projektantka dla Jaspera Morrisona w Londynie. Założyła również galerię poświęconą młodym współczesnym artystom w Berlinie o nazwie „Cruise & Callas”. Od 2010 roku pracowała jako projektant produktu oraz jako konsultant ds. aranżacji wnętrz. W 2015 roku została założona ELOA przez Simone Lüling.

Filmy

Tagi

ELOA, Simone Lüling, Planeta krasnoludków, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy stołowe, lampa stołowa, Lampy stołowe w stylu współczesnym; Szklane lampy stołowe, Lampy stołowe z dmuchanego szkła, Lampy stołowe z oświetleniem bezpośrednim, Halogenowe lampy stołowe, Lampy stołowe LED, Ręcznie robione lampy stołowe; Lampy stołowe ze ściemniaczem

Napisz opinię

Lampa stołowa Eloa Dwarf Planet

Lampa stołowa Eloa Dwarf Planet

Lampy DWARF PLANET emitują miękkie światło do Twojej przestrzeni, a ich kusząco zaokrąglone formy odzwierciedlają indywidualne nieregularności ciał niebieskich, od których zostały nazwane. Te ręcznie robione lampy są dostępne w wielu kolorach i są wystarczająco elastyczne, aby można je było używać na wiele różnych sposobów, aby dopasować je do konkretnych potrzeb oświetleniowych. Mogą przywoływać obecność wszechświata, niezależnie od tego, czy znajdują się wysoko w pokoju, czy w pobliżu podłogi, i dodadzą wspaniałej atmosfery Twojemu otoczeniu.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek