SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa stołowa Eloa Planetoide Vesta Zobacz większe

Lampa stołowa Eloa Planetoide Vesta

KOD: 250sdVES.S

ID: 118763

Rodzaj lampyLampa stołowa
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantSimone Lüling
ProducentEloa
Kraj pochodzeniaNiemcy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Eloa Planetoide

Ręcznie robiona dmuchana szklana lampa stołowa z bezpośrednim światłem!

Projektant: Simone Lüling
Rodzaj: Lampa stołowa
Kod produktu: VES.S

Opis

Ręcznie wykonana kryształowa lampa stołowa VESTA z pewnością ma nieziemski charakter. Nazwany na cześć jednego z największych ciał w pasie asteroid, jego forma organiczna jest cudownie asymetryczna. Przedmiot jest częścią Planetoids, kolekcji małych lamp opartych na unoszących się ciałach niebieskich, które działają harmonijnie po zmieszaniu i dopasowaniu. Dzięki wysokiemu poziomowi kunsztu i umiejętności berlińska marka projektowa ELOA tworzy unikalne, ręcznie dmuchane szklane lampy, z których każda bierze swoją nazwę od gwiazdy lub planety.

Planetoide
Szkło: my używaj wysokiej jakości szkła kryształowego. Nieprawidłowości mogą powstać w sposób naturalny, ponieważ jest to charakterystyczny znak dmuchanego szkła.
Wymiary: mogą się różnić, ponieważ przedmioty te są dmuchane ustnie bez drewnianych form. Każdy przedmiot jest wyjątkowy.
Kolory: mogą również różnić się stopniowaniem, ponieważ każdy podstawowy kolor zawiera w sobie wiele odmian.
Oświetlenie: oprawy są wyposażone w żarówki LED. Oprawy ściemnialne są wyposażone w żarówki halogenowe.

Simone Lüling

Simone Lüling - zdjęcie projektantaSimone Lüling, *1975, studiowała wzornictwo przemysłowe na Uniwersytecie Designu w Zurychu. Za swoją pracę dyplomową otrzymała Swiss Federal Design Prize, jedną z najbardziej prestiżowych nagród projektowych w Szwajcarii. Później pracowała jako projektantka dla Jaspera Morrisona w Londynie. Założyła również galerię poświęconą młodym współczesnym artystom w Berlinie o nazwie „Cruise & Callas”. Od 2010 roku pracowała jako projektant produktu oraz jako konsultant ds. aranżacji wnętrz. W 2015 roku została założona ELOA przez Simone Lüling.

Filmy

Tagi

ELOA, Simone Lüling, planetoida, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy stołowe, lampa stołowa, Lampy stołowe w stylu współczesnym; Szklane lampy stołowe, Lampy stołowe z dmuchanego szkła, Lampy stołowe z oświetleniem bezpośrednim, Halogenowe lampy stołowe, Lampy stołowe LED, Ręcznie robione lampy stołowe; Lampy stołowe ze ściemniaczem

Napisz opinię

Lampa stołowa Eloa Planetoide Vesta

Lampa stołowa Eloa Planetoide Vesta

Ręcznie wykonana kryształowa lampa stołowa VESTA z pewnością ma nieziemski charakter. Nazwany na cześć jednego z największych ciał w pasie asteroid, jego forma organiczna jest cudownie asymetryczna. Przedmiot jest częścią Planetoids, kolekcji małych lamp opartych na unoszących się ciałach niebieskich, które działają harmonijnie po zmieszaniu i dopasowaniu. Dzięki wysokiemu poziomowi kunsztu i umiejętności berlińska marka projektowa ELOA tworzy unikalne, ręcznie dmuchane szklane lampy, z których każda bierze swoją nazwę od gwiazdy lub planety. Planetoide Szkło: używamy wysokiej wysokiej jakości szkło kryształowe. Nieprawidłowości mogą powstać w sposób naturalny, ponieważ jest to charakterystyczny znak dmuchanego szkła. Wymiary: mogą się różnić, gdyż przedmioty te są dmuchane ustnie bez drewnianych form. Każdy przedmiot jest wyjątkowy. Kolory: mogą również różnić się stopniowaniem, ponieważ każdy kolor podstawowy zawiera w sobie wiele odmian. Oświetlenie: oprawy są wyposażone w żarówki LED. Oprawy ściemnialne są wyposażone w żarówki halogenowe.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek