STEFANO BIGI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów

STEFANO BIGI

Produkty projektanta: Stefano Bigi

Stefano Bigi, urodzony w 1974 roku, dorastał między Francją a Włochami. Z tej podwójnej kultury rozwinął miłość do stylu i piękna. Po ukończeniu szkoły artystycznej rozpoczął karierę w projektowaniu stron internetowych w ramach SSII, zanim został samozatrudnionym. Dopiero 10 lat temu zaczął szkicować sofy, przedmioty dekoracyjne i swoją obsesję: krzesła. Jednak w wieku 31 lat postanowił żyć dla swojej pasji: projektowania mebli i przedmiotów dekoracyjnych. Od 2005 roku osiadł w Mediolanie i założył własną firmę: Helldesign di Stefano Bigi.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek