ROBERTO FAVARETTO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

ROBERTO FAVARETTO

Produkty projektanta: Roberto Favaretto

Urodził się w Jesolo (Wenecja) w 1957 roku.
Uczęszczał do Instytutu Sztuki w Wenecji i ukończył studia artystyczne. Uczęszczał na Uniwersytet Architektury, gdzie nauczył się projektowania i technik graficznych stosowanych w przemyśle tekstylnym i meblarskim.
Od lat 80-tych specjalizował się w projektowaniu oświetlenia wnętrz, ucząc się od mistrzów szkła Murano bardzo ważnej wiedzy na temat produkcji szkła.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek