NORWAY SAYS

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


NORWAY SAYS

Produkty projektanta: Norway Says

NORWAY SAYS to uznane na całym świecie trio projektantów z Oslo, które otrzymały w Norwegii nagrodę „Projektant Roku”, a także wiele innych nagród i międzynarodowe zainteresowanie za swoją pracę. Espen Voll, Torbjørn Anderssen i Andreas Engesvik rozpoczęli współpracę w 2000 roku i założyli Norway Says w 2002 roku po kilku udanych międzynarodowych wystawach.
NORWEGIA MÓWI O SWOJEJ FILOZOFII PROJEKTOWANIA
Dobry design broni swojej naturalności. Oznacza to, że różni się w zależności od produktu — lampa do pracy może mieć inne właściwości niż lampa domowa. Norwegia Mówi, że nie ma programu, ale można powiedzieć, że szukamy wyrażenia, które nie ma być proste, ale często używa prostego języka do wyrażenia złożonej idei.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek