CLAUDIA MELO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 68 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 68 elementów

CLAUDIA MELO

Produkty projektanta: Claudia Melo

Claudia Melo urodziła się w Lizbonie w 1982 roku. Studiowała projektowanie wyposażenia na Uniwersytecie Sztuk Pięknych w Lizbonie i uzyskała dyplom z projektowania produktu.
Praca Claudii obejmuje projektowanie produktów, projektowanie wnętrz, projektowanie graficzne i kierownictwo artystyczne. Jej projekty były wystawiane po raz pierwszy na Experimenta Design2003 w Lizbonie i od tego czasu były wystawiane w różnych krajach, takich jak Włochy, Francja, Hiszpania, Londyn...

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek