CARLO CUMINI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

CARLO CUMINI

Produkty projektanta: Carlo Cumini

Carlo Cumini nasce a Gemona del Friuli (UD) nel 1953 gołąb tuttora professionalmente opera. Conclude nel 1974 gli studi tecnici presso l'Istituto Marinoni di Udine e inizia a lavorare nell'azienda di famiglia quale addetto alla progettazione e vendita di arredi per la casa. Dal 1979 i 1984 progetta singoli pezzi di arredamento che diventano series per l'azienda Cumini a partire of 1985 i per Horm dalla sua fundazione nel 1989. Nel 1993 inizia ad avvicinarsi agli arredi per estern e Partecipa alla za cuazione w 1989. „Il Laboratorio del Marmo”. W 1995 roku zaprezentował Udine Emporio Casa Cumini i rozpoczął współpracę z Alberto Freschi, przedsiębiorcą z Conegliano i Bancolini, Carlo, który mieszkał i pracował w Marrakeszu zajmując się sztuką gołębi na piśmie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek